Facebook / Anatolii Stepanov

Тристороння контактна група погодила "шкільне перемир'я" на Донбасі

З опівночі 25 серпня 2017-го вогонь має припинитися

У середу, 23 серпня, Тристороння контактна група затвердила безстрокове припинення вогню у зв'язку з початком навчального року з опівночі 25 серпня 2017 року. Про це повідомила прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер на сторінці у Facebook.

"Тристороння контактна група за участі представників ОРДЛО, з урахуванням підтримки лідерів Нормандської четвірки від 22 серпня 2017 року, підтверджує свою повну відданість безстроковому припиненню вогню у зв'язку з початком навчального року з півночі 25 серпня 2017 року. Сторони зобов'язуються вжити всіх необхідних заходів для забезпечення стійкого режиму припинення вогню", - написала Оліфер. 

Сторони також погодились забезпечити надійний і безпечний доступ спостерігачів ОБСЄ по всій території України, відповідно до її мандату.

"Ми наполегливо вимагаємо від ОРДЛО припинити агресію і загрози щодо спостерігачів місії і покарати на території ОРЛО винних у загибелі співробітника СММ ОБСЄ у квітні 2017 року", – зазначила Оліфер. 

Укотре представники України наголосили, що звільнення заручників залишається одним з головних питань роботи Тристоронньої контактної групи.

"Цей процес залишається заблокованим через неконструктивну позицію ОРДЛО: їх представники хочуть звільнення 42 осіб, які не мають жодного відношення до подій на Донбасі", – прокоментувала Оліфер. 

Як повідомлялося напередодні, Президент ініціюватиме "шкільний" режим тиші на Донбасі.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Охоплені вогнем": у штабі показали, як саме терористи "дотримуються" тиші – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Поліція відреагувала на скандал на Київщині з картою України без Криму і Донбасу
Наступний матеріал
Трамп привітав Україну з Днем Незалежності
Loading...