делегація НАТО в Україні
делегація НАТО в Україні mil.gov.ua

ЗСУ перевірять на відповідність критеріям НАТО

До кінця жовтня 2017 року планується фіналізувати "інвентарний каталог" засобів ЗСУ

До кінця жовтня поточного року планується фіналізувати "інвентарний каталог" засобів ЗСУ, які прописані відповідно до критеріїв НАТО. Про це заявив представник Департаменту оборонної політики та планування Міжнародного секретаріату НАТО Девід Браун під час візиту делегації Альянсу до України, повідомляє прес-служба Міноборони України.

"Йдеться про комплексне бачення того, що є в наявності, які перед нами задачі стоять. Це надасть можливість опрацювати відповіді на ті сценарії, що можуть виникнути у майбутньому", – сказав Браун.

Крім того, за його словами, наразі опрацьовується посібник для оцінки сил, за допомогою якого готуватимуться рекомендації з критично важливих питань для балансування оборонного планування, оцінки наявності ресурсів.

За даними Міноборони, мета візиту делегації НАТО полягає в ознайомленні з актуальним станом досягнення обраних Україною Цілей партнерства.

"Захід, який триватиме 3 дні до 31 серпня, відбувається в рамках реалізації завдань участі України у Процесі планування та оцінки сил", – відзначили в Міноборони.

Делегація НАТО на чолі з Девідом Брауном проведе серію зустрічей з представниками Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України, органів державної влади, в ході яких ознайомиться з актуальним станом досягнення обраних Україною Цілей партнерства на поточний цикл Процесу планування та оцінки сил та обговорить потребу органів державної влади України у додаткових Цілях партнерства на наступний цикл 2018–2019 років.

"Стратегічна мета України – отримання членства в НАТО. Це чітко зафіксовано на законодавчому рівні і є вимогою для всіх структур, які повсякденно працюють на досягнення критеріїв щодо членства України в Альянсі, адже ми маємо бути готові до членства в НАТО із прийняттям на це політичного рішення", – зазначив директор Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва МОУ генерал-майор Анатолій Петренко.

Як повідомляв 5.UA, до кінця поточного року 22 військові частини української армії перейдуть на нову систему харчування за каталогом продуктів, загальноприйнятих в арміях країн-членів НАТО.

Як виглядає імітаційне обладнання від НАТО на мільйони – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В Україні прогнозують ще одну хвилю біометричного ажіотажу
Наступний матеріал
Керівник "Запоріжсталі": Директори "Укрзалізниці" змінюються щороку, а на Дорозі не змінюється нічого

У Міноборони назвали кількість контрактників у лавах ЗСУ

22 українські в/ч переходять на систему харчування за стандартами НАТО - Міноборони

"Так важливо і символічно": Порошенко назвав ідею цьогорічного параду до Дня Незалежності

Бійці АТО на передовій до Дня Незалежності отримають премію – Міноборони

Всі "родзинки" виступу оркестру ЗСУ на День Незалежності: чого чекати

По тушонці ми особисто знайшли проблему – Полторак прокоментував харчування у ЗСУ