Міноборони

Бійці АТО на передовій до Дня Незалежності отримають премію – Міноборони

Міністр оборони підписав відповідний наказ

До Дня Незалежності України міністр оборони Степан Полторак ухвалив рішення про заохочення всього особового складу, який знаходиться на лінії зіткнення у зоні АТО. Про це інформує прес-служба Міноборони у середу, 23 серпня.

"З нагоди найголовнішого свята — Дня Незалежності України за рішенням міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака заохочено відомчими нагородами та відзнаками 1650 військовослужбовців Збройних Сил України, які несуть службу в районі проведення АТО", – йдеться в повідомленні.

"Сьогодні міністром оборони України прийнято рішення та підписано наказ про заохочення усього особового складу, який знаходиться на лінії зіткнення, грошовою премією у розмірі 1000 гривень", – уточнили в оборонному відомстві.

Також там повідомляють, що напередодні свята у районі проведення АТО працювали мобільні групи, до складу яких увійшли заступники міністра оборони та керівники відомчих підрозділів. Вони привітали військовослужбовців з Днем Прапора та Днем Незалежності України.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Приводнення БТР-80: як "чорні бeрeти" відточують майстерність дій на суші та у воді – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Українець Жан Беленюк став найкращим борцем світу 2016 року
Наступний матеріал
Расмуссен: Битва за українську безпеку несе наслідки далеко за Східну Європу
Loading...