5.UA / Фото: Марія Бєляєва

"Так важливо і символічно": Порошенко назвав ідею цьогорічного параду до Дня Незалежності

Уперше Хрещатиком пройшли союзники України, які підтримують її у боротьбі проти російської агресії

Ідеєю цьогорічного параду до Дня Незалежності була участь наших союзників, які підтримують Україну в боротьбі з російською агресією. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час виступу на урочистих зборах з нагоди 50-річчя Світового конгресу українців, передає "Укрінформ"

"Більшість з вас 24 серпня мали можливість бути разом з нами на Майдані Незалежності і бачити наш військовий парад. Ідея цього параду нинішнього року була дуже чітка і зрозуміла. Ми не просто продемонстрували сильну новонароджену українську армію, українських героїв - добре навчених, добре одягнених, добре озброєних, і патріотичних, ми це демонстрували й раніше", - відзначив Президент.

Він пояснив: "Ідеєю цього параду було, щоб уперше в історії України Майданом Незалежності, Хрещатиком йшли наші союзники, партнери, які підтримують Україну зараз у боротьбі з російською агресією. І ніколи це не було так важливо і символічно".

Як відомо , цьогоріч у центрі Києва пліч-о-пліч з українськими військовими пройшли підрозділи збройних сил США, Великої Британії, європейських країн-членів НАТО, Молдови і Грузії, символізуючи єдність з усім світом.

За словами Президента, зорганізувати цю єдність було б складніше без допомоги Світового конгресу українців.

"Обличчя Незалежності": як Хрещатиком усі роди військ ЗСУ та країн світу крокували – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Голова МЗС: Німеччина опинилась в центрі "холодної війни 2.0"
Наступний матеріал
Глава уряду Ватикану: Москва несе велику відповідальність за мир в Україні
Loading...