Вадим Пристайко
Вадим Пристайко Фото "Главком"

Голова місії при НАТО пояснив, про що свідчить відсутність ЗС Франції і Німеччини на параді

"Ми хотіли, щоб народ бачив, хто стоїть поряд з Україною", – наголосив Вадим Пристайко

Відсутність на українському параді до Дня Незалежності військових Збройних Сил Франції та Німеччини свідчить про занадто обережну позицію цих країн у переговорному процесі щодо врегулювання ситуації на сході. Про це заявив голова місії України при НАТО, перший заступник голови МЗС України Вадим Пристайко, передає "Радіо Свобода".

"Франція і Німеччина, які всі ці роки серйозно намагаються знайти шлях (припинення російської агресії), враховували це у своїх розрахунках – приїжджати цього разу чи ні. На мою думку, це занадто обережна позиція. І деякі країни, які теж залучені до переговорів – такі, як США, Канада і європейські країни, – все одно вважають, що треба продемонструвати підтримку української незалежності і суверенітету", – зауважив Пристайко.

Він також підкреслив: "Ми не говоримо, що Україна з Росією не може поділити острів чи щось, ми говоримо про те, що на нашій території відбувається війна і ми маємо обороняти свій народ".

За словами дипломата, український народ має бачити партнерів країни – зокрема, і на параді.

"Кілька років тому, коли був парад у Росії, туди були запрошені, хто міг приїхати. Тоді навіть Північна Корея відмовилась. Тоді були китайці та пара країн із Середньої Азії. Ми так само запрошуємо наших партнерів. І наші партнери, на відміну від Росії, очевидні. Ми хотіли, щоб народ бачив, хто стоїть поряд з Україною", – наголосив голова місії України при НАТО. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Обличчя Незалежності": як Хрещатиком усі роди військ ЗСУ та країн світу крокували – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Болгарія виконала всі вимоги для вступу до Шенгену – Макрон
Наступний матеріал
Єврокомісія вивчить "план Маршалла" для України – Точицький
Loading...