Єврокомісія
Єврокомісія twitter.com

Єврокомісія вивчить "план Маршалла" для України – Точицький

Відповідна ініціатива передбачає щорічне виділення 5 млрд євро на підтримку реформ в Україні

Європейська комісія планує вивчити українсько-литовський проект "план Маршалла" для підтримки реформ в Україні. Про це заявив голова представництва України при ЄС Микола Точицький, передає "Інтерфакс-Україна".

"Була презентація цього плану в європейських інституціях, і Європейська комісія досить серйозно до цього поставилася. Враховуючи, що українсько-литовський план переданий недавно, то Єврокомісія вивчить цю пропозицію і подивиться, яким чином вони зможуть у цьому взяти участь", – повідомив Точицький.

Він також розповів, що проект документа передбачає щорічне виділення 5 млрд євро на підтримку реформ в Україні.

"На що ми вийдемо врешті-решт, яким чином Євросоюз візьме участь – це підлягає вивченню, але думаю, за один-півтора місяці ми будемо мати бачення", – зазначив Точицький.

Нагадаємо, у червні Президент Петро Порошенко повідомив, що Литва запропонувала "план Маршалла" для України, який передбачає "абсолютно нові ініціативи щодо інвестиційних залучень, інвестиційного капіталу з більшості європейських країн".

А рішення щодо розробки довгострокового плану допомоги Україні ухвалили навесні цього року на Конгресі Європейської народної партії (ЄНП).

Дивіться також фотогалерею за темою:

Євродепутати відвідали Авдіївську "промку" - фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Голова місії при НАТО пояснив, про що свідчить відсутність ЗС Франції і Німеччини на параді
Наступний матеріал
Стало відомо, коли відбудеться Саміт "Східного партнерства"–2017