'Запоріжсталь'
'Запоріжсталь' Ростислав Шурма / Facebook

Керівник "Запоріжсталі": Директори "Укрзалізниці" змінюються щороку, а на Дорозі не змінюється нічого

  Голова металургійного комбінату коментує фінансовий план УЗ як "хорошого чекати мало"

  Генеральний директор металургійного комбінату "Запоріжсталь" Ростислав Шурма сподівається, що в.о. голови ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов візьметься за наведення порядку в компанії, а не за підвищення залізничних тарифів на вантажоперевезення. Про це він написав на сторінці у Facebook.

  "З новим директором Дороги ще особисто не знайомий, але, сподіваюся, хоч він не піде по шляху своїх попередників, і, нарешті, займеться наведенням порядку на Дорозі. Готовий поділитися особистим досвідом", - написав Шурма.

  При цьому керівник "Запоріжсталі" зазначив, що в новому фінплані УЗ, з яким він ознайомився, у черговий раз збільшена витратна частина: "Директори "Укрзалізниці" змінюються щороку, а на Дорозі не змінюється нічого. Переглянув доопрацьований фінансовий план залізниці. Хочу зрозуміти, чого чекати комбінату від давнього "партнера" найближчим часом. Судячи з їх бюджету, хорошого чекати мало. Замість очікуваного підвищення ефективності, боротьби з корупцією і, як наслідок, оптимізації витрат, побачив зростання витратної частини на 10 млрд грн! А для того, щоб їх перекрити, вгадайте, що потрібно?.. Звичайно, підвищити тарифи більш ніж на 20%!" – обурюється директор меткомбінату.

  Попередній матеріал
  ЗСУ перевірять на відповідність критеріям НАТО
  Наступний матеріал
  Меркель хоче продовжити прикордонний контроль між Німеччиною та Австрією
  Теги: