5 канал

Тактика стримування й оборони: у Латвії батальйон НАТО провів "великі тренування"

Це одне з перших великих тренувань, в якому задіяна вся бойова група, каже головнокомандувач бойової групи НАТО в Латвії

У Латвії відбувся черговий етап військових навчань батальйону НАТО. Мета тренувань – посилити східний фланг на тлі агресії РФ в Україні та Грузії. 

Учасники відпрацювали сценарії військових дій. На чолі бойової групи НАТО в Латвії - члени особового складу Збройних сил Канади. Також до неї входять військові з Албанії, Італії, Польщі, Словенії та Іспанії.

У навчаннях задіяли мотопіхоту, танки та інженерні підрозділи.

Як відомо, очолювана Канадою бойова група є частиною багатонаціонального батальйону НАТО. Його розгорнули в країнах Балтії та Польщі - у відповідь на загрозу з боку Москви. Загалом східні кордони Альянсу боронять понад 4 тисячі військових - з Великої Британії, Німеччини та США.

"Ми намагаємося розробити сценарії багатьох різних ситуацій, які, на нашу думку, можуть статися. Щойно ми відпрацювали тактику стримування й оборони. Це одне з наших перших великих тренувань, в якому задіяна вся бойова група", - головнокомандувач бойової групи НАТО в Латвії Трой Лейфсо. 

Навчання батальйону НАТО в Латвії: як це було – фотогалерея

Попередній матеріал
Урочисто – за участі делегацій ЗС США, Канади, Литви: як у Львові присягу складали
Наступний матеріал
Відомий російський панк-гурт "Pussy Riot" оприлюднив відеоролик на підтримку Олега Сенцова
Loading...