Twitter / Петро Порошенко

Порошенко: Твердо переконаний, що першокласники точно житимуть в Україні, яка буде членом ЄС

Президент наголосив, що немає нічого важливішого, ніж освіта

Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Харківської області взяв участь у відкритті новозбудованої Пісочинської загальноосвітньої школи "Мобіль". Тут перший дзвоник пролунав для для 640 учнів. Не налякала школярів навіть дощова погода. Про це розповіла журналіст "5 каналу" Світлана Дашкевич.

За її словами, Порошенко наголосив: "Я твердо переконаний, що ця малеча, першокласники, точно будуть жити в Європейському Союзі. В Україні, яка буде членом Європейського Союзу".

Президент також підкреслив, що школа пристосована і для інклюзивної освіти, і на сьогодні діти з особливими потребами мають можливість навчатись тут: "Це вимога до будь-якої школи, яка вводиться починаючи з цього року"

Він також наголосив – реалізація амбітних завдань з модернізації освіти, що стоять зараз перед нами, носить назву "Нова українська школа", нова українська освіта. "Я висловлюю тверду надію, що Верховна Рада прийме розроблений урядом, Радою реформ при Президенті новий Закон про освіту", – сказав він, додавши, що локомотивом цього процесу є міністр освіти Лілія Гриневич.

Порошенко наголосив, що це дозволить набагато підвищити якість освіти. Крім того, буде підвищено рівень оплати праці вчителів. Також у 2018 році буде спрямовано 520 млн грн на підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть першокласників.

Як повідомляв 5.UA, сьогодні в Україні відзначають День знань і початок навчального року. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Мам, я вже доросла": як минуло святкування 1 вересня – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Влада Молдови видворила генерала-майора і військову делегацію РФ
Наступний матеріал
Міноборони до кінця року планує впровадити 41 стандарт НАТО – Праута
Loading...