Марина Порошенко
Марина Порошенко eurosolidarity.org

Марина Порошенко закликала підтримати жінок, які найбільше потерпають від наслідків пандемії COVID-19

  Читайте по-русски
  Також на рівні Києва необхідно негайно розв'язати питання підтримки інших соціальних груп

  Пандемія коронавірусу загострила проблеми рівних можливостей жінок та чоловіків, заявила Марина Порошенко під час дискусії на четвертому Українському жіночому конгресі.

  Вона нагадала, що за каденції попередньої влади були ініційовані реформи децентралізації та інклюзивної освіти, які дали можливість жінкам широко реалізувати свої права.

  За її словами, необхідність захистити ці реформи від руйнування спонукали її очолити команду столичної "Європейської солідарності" й стати депутатом Київради.

  "Я робила це свідомо, бачивши, як зараз руйнуються всі досягнення, реформи, які ми так важко втілювали протягом 5 років. Неможливо було перебувати осторонь. Однією з таких реформ є децентралізація, яка дала нам можливість сьогодні провести по всій Україні успішні місцеві вибори, вже за новим законодавством, яке містить дуже чітку гендерну квоту. Ми знаємо, що просто неможливо подати документи партіям, якщо не зберігається квота участі жінок і чоловіків у кожній п’ятірці "2 плюс 3", – зазначила політик.

  Завдяки цьому в новому складі Київської міської ради є 39 жінок-депутаток, що вдвічі більше, ніж у попередньому скликанні, уточнила вона.       

  Також зараз на рівні Києва необхідно негайно розв'язати питання підтримки різних соціальних груп, які найбільше потерпають від епідемії коронавірусу, наголосила Марина Порошенко.

  "Ще минулого скликання Київської міської ради було започатковано 6 основних соціальних програм, і вже від початку епідемії коронавірусу був започаткований єдиний координаційний центр, який надає матеріальну допомогу за 10 напрямками. На це було виділено майже 700 млн грн. Ми будемо продовжувати цю допомогу, в тому числі й жінкам. Бо це і лікарі, і медичні сестри – вся медична сфера, яка сьогодні дуже навантажена у зв’язку з епідемією коронавірусу. Ми постійно з ними на зв’язку, забезпечуємо їх і системами індивідуального захисту, і необхідним обладнанням, і системами тестування", – додала вона.

  Нагадаємо, дружина п'ятого Президента України, лідера "Європейської солідарності" Марина Порошенко очолила список кандидатів у депутати Київради від партії "ЄС" на місцевих виборах.

  Попередній матеріал
  Світовий банк надасть Україні $100 млн на закупівлю вакцин від COVID-19 та обладнання лікарень
  Наступний матеріал
  ЗМІ: Степанова планують звільнити до кінця року – кого розглядають натомість
  Loading...

  Виступ Марини Порошенко на IV Українському жіночому конгресі

  "Наші медики залишилися сам на сам із проблемами": Марина Порошенко передала засоби захисту в одну зі столичних лікарень

  У Києві попрощалися із матір'ю Марини Порошенко – фото

  Померла мати Марини Порошенко

  "Сприяє правильним думкам про Україну": сім'я Порошенків відвідала прем'єру фільму "Атлантида"

  "Коли ти любиш, меж немає": Порошенко розповів подробиці своєї історії кохання