Марина Порошенко
Марина Порошенко eurosolidarity.org

"Європейська солідарність" у міськраді Києва: Марина Порошенко озвучила пріоритетні напрями роботи

Читайте по-русски
"Євросолідарність" ніколи не допустить реваншу проросійських сил, наголосила лідер команди

За уточненими результатами паралельного підрахунку голосів, "Європейська солідарність" перемогла в Києві з результатом 20,29% та отримає найбільшу фракцію в Київраді. Про це повідомила лідер команди "Європейської солідарності" на виборах до Київради Марина Порошенко. Вона подякувала виборцям за підтримку і розповіла про першочергові кроки фракції. Про це повідомляє прес-служба політсили.

"Щиро дякую всім, хто віддав свої голоси за "Європейську солідарність". Згідно з опрацьованими протоколами, "Європейська солідарність" посіла перше місце на виборах до Київради, набравши 20,29% голосів виборців. І завдяки вашій підтримці ми матимемо найбільшу фракцію. Друге місце виборола партія чинного міського голови з результатом – 19,44%", – зазначила Марина Порошенко.

Політик наголосила, що "Євросолідарність" ніколи не допустить реваншу проросійських сил, не дасть призначати в столиці кураторів та "смотрящих" із Банкової, зможе захистити й продовжити реформи, які були започатковані ще у 2014 році. Найперше – реформу децентралізації.

"Ми власним прикладом показали, як треба об’єднуватися демократичним силам, коли не висунули свою кандидатуру на посаду міського голови. А висловили підтримку чинному меру", – сказала Марина Порошенко.

"У новому складі Київської міської ради ми закликаємо об’єднуватися довкола конструктивної роботи на користь столиці та її мешканців. Водночас ми будемо тією контролюючою силою, яка не дасть протягнути непрозорі рішення та корупційні схеми. Як переможці виборів, ми наполягаємо на формуванні більшості в Київраді навколо наших принципів і завдань, які потрібно вирішувати", – наголошує Марина Порошенко.

За її словами, у пріоритеті має бути таке:

  • невідкладна реалізація чіткого плану боротьби з COVID-19 та підтримка лікарів і забезпечення лікарень;
  • проведення повного аудиту міського бюджету та підготовка принципово іншого, соціально-орієнтованого бюджету на 2021 рік;
  • затвердження остаточного і збалансованого нового Генплану міста, який унеможливить хаотичну забудову та брудні схеми в будівельній галузі;
  • розв’язання проблем транспорту та інфраструктури;
  • підтримка та захист малого і середнього бізнесу.

"Не менш важливою для нас є підтримка освіти та культура, які точно будуть нашим пріоритетом. На наше глибоке переконання, Київ завжди був особливим містом. Своєрідним форпостом для всієї країни, з якого починалися політичні та громадянські рухи, які потім поширювалися на всю Україну. Саме Київ на цих виборах сказав своє тверде слово", – переконана Марина Порошенко.

"Наша перемога – це ваш вибір майбутнього столиці, її європейського вектора розвитку та якості життя. Це вибір політичної сили, яка чітко реалізує рух України до Європейського Союзу та НАТО. Ми вдячні кожному з вас за цю оцінку і довіру. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб виправдати її. Київ – це точно європейська столиця", – наголошує лідер київської команди "ЄС".

Нагадаємо, як повідомив лідер "Європейської солідарності", п'ятий Президент України Петро Порошенко, "ЄС" стала єдиною проєвропейською партією, яка буде представлена в усіх областях України.

Попередній матеріал
Місцеві вибори-2020: яка ситуація з підрахунком голосів у Києві – включення
Наступний матеріал
Айвазовська назвала головні причини підкупу громадян на місцевих виборах
Loading...