Максим Степанов
Максим Степанов МОЗ

ЗМІ: Степанова планують звільнити до кінця року – кого розглядають натомість

  Читайте по-русски
  В оточенні Зеленського зазначили, що розчаровані роботою Степанова

  Голову Міністерства охорони здоров'я Максима Степанова хочуть звільнити з посади до кінця грудня 2020 року. Про це повідомляє "Українська правда" із посиланням на власні джерела.

  Зазначається, що Максим Степанов уже готується до звільнення. Наразі найбільша проблема полягає у виборі нового міністра.

  "Оскільки зараз будь-хто, хто зайде на цю посаду, по суті матиме завершення кар'єри, бо через COVID хорошим міністром бути не вийде", – повідомили джерела видання.

  Головним кандидатом на цю посаду називають чинного заступника Степанова – головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшка. Цю кандидатуру, зокрема, підтримує заступник голови ОП Кирило Тимошенко.

  Наразі кандидатом є нинішній головний санітарний лікар Віктор Ляшко, у якого великі амбіції і який уже втомився бути головним "санітаром".

  "Степанов, ми думали, класний менеджер. Але він, наприклад, дає доручення про доставку кисню на області, а потім може це зовсім не контролювати. Тому все робиться якось у ручному управлінні", – сказав співрозмовник із оточення Зеленського.

  Див. також: Голова МОЗ Максим Степанов прокоментував свою ймовірну відставку – відео

  Попередній матеріал
  Марина Порошенко закликала підтримати жінок, які найбільше потерпають від наслідків пандемії COVID-19
  Наступний матеріал
  "Це церковна шизофренія": Митрополит Олександр прокоментував дії РПЦ на кіпрському напрямку
  Loading...