Марина Порошенко
Марина Порошенко eurosolidarity.org

Марина Порошенко як депутат Київради багатьох здивує вмінням досягати цілей – Сюмар

  Читайте по-русски
  Сюмар висловила переконання, що рішення балотуватися до Київради дружина п'ятого президента України приймала самостійно

  Марина Порошенко, яка очолила виборчий список політичної партії "Європейська солідарність" до Київської міської ради, буде ефективним депутатом і зможе багато чого змінити в Києві. Про це в інтерв'ю "Главкому" заявила народний депутат із фракції "ЄС" Вікторія Сюмар.

  "Марина Порошенко буде класним депутатом, я в цьому впевнена. Вона дуже відповідально ставиться до того, що робить, глибоко розбирається в усіх паперах, усіх програмах. Коли вона побачила, що в Києві на розвиток інклюзивної освіти на наступні роки виділені нулі, для неї це певний виклик, і вона точно це змінить. Як і багато інших речей, пов'язаних, скажімо, з медициною", – наголосила Сюмар.

  Вона впевнена, що Марина Порошенко як депутат Київради "ще багатьох здивує в сенсі вміння досягати поставлених цілей". "І ці цілі будуть не так політичного характеру, як конкретного", – зазначила представниця "Європейської солідарності".

  Відповідаючи на запитання, хто міг підштовхнути Марину Порошенко йти в політику, Сюмар висловила переконання, що рішення балотуватися до Київради дружина п'ятого президента України приймала самостійно.

  "Це – однозначно. Для неї це виклик, з яким, я впевнена, вона справиться. Марина з тих людей, які можуть довго думати, але якщо вже щось вирішують, то йдуть до кінця!" – наголосила вона.

  Марина Порошенко – лікар-кардіолог, кандидат медичних наук, багато років опікується гуманітарною сферою і розвитком інклюзивної освіти, у 2018-2019 р. – голова Українського культурного фонду. 

  Нагадуємо, дружина п'ятого президента України, лідера "Європейської солідарності" Марина Порошенко очолила список кандидатів у депутати Київради від партії "ЄС" на прийдешніх місцевих виборах. Про це стало відомо під час з'їзду столичної команди політсили.

  Попередній матеріал
  Туреччина повідомила, кого підтримує в сутичках за Нагірний Карабах
  Наступний матеріал
  Гірники КЗРК припиняють страйки і піднімаються на поверхню – Волинець
  Loading...

  Марина Порошенко очолила список кандидатів у депутати Київради від партії "ЄС"

  Як у Києві проходить творчий вечір поета Сергія Жадана – відео

  Подружжя Порошенків зустрілося з легендарним поетом-шістдесятником Ігорем Калинцем

  Петро і Марина Порошенки подарували 500 тисяч на ремонт храму у Львові

  Подружжя Порошенків помолилося за Україну в львівському храмі святих Ольги і Єлизавети

  Марина Порошенко передала маски та санітайзери університету "Україна", де навчається 1 тис. студентів з інвалідністю