Сергій Жадан
Сергій Жадан prolviv.com

Як у Києві проходить творчий вечір поета Сергія Жадана – відео

Читайте по-русски
Серед гостей події і п'ятий Президент України Петро Порошенко з дружиною Мариною

У столиці триває творчий вечір "Теплі читання на терасі" поета Сергія Жадана. Його влаштували на терасі "Всі Свої", що на столичному Андріївському узвозі. На заході – близько сотні людей.

Серед гостей поета і п'ятий Президент України Петро Порошенко з дружиною Мариною.

Більшість присутніх на читаннях – знайомі з творчістю Жадана давно.

"Жадан, я вважаю, один із найбільш потужних поетів взагалі в України серед живих. Це реально совість нації. Я тут прийшов підтримати поета і насолодитися поезією", – говорить Олег.

"Мені подарувала квиток моя подруга і ми от прийшли разом, взагалі, Жадана знаю ще з університету, зі школи, і відтоді я знайома з його творчістю, а сьогодні сподіваюся послухати і згадати своє студентське життя", – розповідає одна з гостей вечора.

"Донька знає, що я люблю творчість і прозу, і поезію, і каже: "Мамо, хочеш, пішли сьогодні, почуєш гарні вірші", – каже Наталія.

Нагадаємо, 15 вересня український рок-гурт "Жадан і Собаки" презентував свою нову пісню – цього разу на актуально-політичну тематику, пісня має назву "Вова". Фронтмен гурту, письменник Сергій Жадан у форматі онлайн-конференції на сайті "НВ" розповів про процес створення пісні. Говорив і про політичну ситуацію в Україні, а надто її відображення в сучасному мистецтві. Пісню назвав гострополітичним висловлюванням музикантів. Та наголосив на тому, що їхній гурт завжди рефлексує на подіях, що відбуваються навколо.

Попередній матеріал
Які наслідки для влади матиме корупційний скандал із "слугою" Юрченком – політолог
Наступний матеріал
Сотні хасидів-паломників намагаються потрапити в Україну: яка ситуація на кордоні з Білоруссю
Loading...