Марина Порошенко в університеті "Україна"
Марина Порошенко в університеті "Україна" Facebook / Фонд Порошенка

Марина Порошенко передала маски та санітайзери університету "Україна", де навчається 1 тис. студентів з інвалідністю

  Читайте по-русски
  Саме інклюзивна освіта є філософією цього закладу, – зазначила пані Порошенко

  Дружина п'ятого президента України Марина Порошенко передала студентам університету "Україна" маски та санітайзери. І наголосила, що навчальний заклад – один з небагатьох вишів, який створює всі умови для навчання людей з інвалідністю.

  Як відомо, протягом президентської каденції Петра Порошенка його дружина Марина активно опікувалась запровадженням в Україні інклюзивної освіти. Зараз до питань соціалізації дітей з особливими освітніми проблемами додалися ще й проблеми захисту від COVID-19. Тим паче, що з державного бюджету освітянам до початку нового навчального року на захист від вірусу влада не виділила жодної гривні.

  "Це стало традицією для Фонду Порошенка – дбати про безпеку студентів і всіх українців. Сьогодні ми передали і засоби особистої безпеки – це маски і санітайзери для університету, щоб студенти могли краще навчатися і отримувати нові знання, щоб потім вся країна пишалася такими чудовими фахівцями, які виходять з цих стін. Для мене особисто важливо, що саме інклюзивна освіта, яка є філософією цього закладу, пошириться на всі інші навчальні заклади по всій Україні", – зазначила Марина Порошенко.

  Президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" Петро Таланчук розповів, що нині у виші навчається близько тисячі осіб з інвалідністю: "Університет створювався для людей з інвалідністю в тому числі".

  Нагадаємо, фракція "Європейська солідарність" у Верховній Раді вимагає від влади запровадити страхування освітян від коронавірусу, а також запровадити додаткову оплату праці у разі додаткового навантаження на педагогічних працівників у зв'язку з пандемією. Депутати вже зареєстрували відповідні законопроекти.

  Від початку пандемії Фонд Порошенка спільно з компанією "Рошен" і волонтерами закупили понад 130 тис. захисних костюмів для медиків, 10 тис. антивірусних окулярів, понад 50 тис. високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники для понад 50 апаратів ШВЛ, відправили у регіони України понад 50 тис. продуктових наборів для людей із вразливих категорій.

  Попередній матеріал
  Хоч без рекордів: в Україні за добу 2107 нових хворих на коронавірус
  Наступний матеріал
  У Миколаєві в 4 школах і 2 дитячих садочках виявили COVID-19
  Loading...