Facebook / ВМС ЗС України

Командувач SNMG2 пояснив, за якої умови НАТО відповість на російську блокаду Азовського моря

Командувач Другої постійної військово-морської групи НАТО, яка прибула із дружнім візитом до Одеси, прокоментував агресивні дії Росії в Азовській акваторії

У НАТО відреагували на активізацію Російської Федерації в Азовському морі. Як передає "Укрінформ", представник Північноатлантичного альянсу заявив, що відповіді на можливу блокаду Росією Азовської акваторії варто чекати лише за наявності політичного рішення з боку керівництва військового блоку.

Командувач Другої постійної військово-морської групи НАТО (SNMG2) Боудевін Бутс, відповідаючи на питання журналістів щодо допомоги з відновлення стабільного судноплавства в Азовському морі у випадку агресивних дій РФ, зазначив: "Ми виконуємо військові операції згідно з наказами командування НАТО. А тут знадобиться політичне рішення Альянсу. Зауважу: ми представляємо оборонну організацію і будемо діяти лише у тому разі, коли наші кораблі будуть атаковані".

Нагадаємо, до Одеського порту в понеділок, 23-го липня, зайшли кораблі НАТО – одразу шість кораблів SNMG2 на чолі з нідерландським флагманом De Ruyter.

Як повідомляв 5.UA, за останні кілька місяців прикордонні сили РФ зупинили десятки суден, що йдуть до українських портів. Президент України Петро Порошенко вже надав накази українським військовим щодо припинення масових затримань суден, які прямують через Керченську протоку

Із візитом: до Одеси завітали кораблі НАТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Що і як потрібно зробити заробітчанам, щоб уникнути проблем із податковою – лайфхак
Наступний матеріал
Підтримка буде: посол Італії відповів на антиукраїнські висловлювання віце-прем’єра Сальвіні
Loading...

Підтвердження підтримки України: до Одеського порту зайшли кораблі НАТО

Курс до НАТО незмінний: президент Грузії відповів на заяви Путіна

У небі над Балтією за тиждень шість разів фіксували російські літаки – Міноборони Литви

Порошенко прокоментував затримання росіянами суден в Азовському морі

Тука змоделював атаку Росії на Маріуполь

Тука: Нас брутально і по-хамськи витіснили з Азовського моря