dpsu.gov.ua

"Так далі не може продовжуватися": Україна готує відповідь на свавілля РФ в Азовському морі

Адміністрація морпортів щодень отримує численні скарги від капітанів суден, агентів, які працюють у Бердянському та Маріупольському портах, на незаконні дії росіян

Щодня кількість затриманих російськими прикордонниками суден в Азовському морі зростає. Наразі їх налічується вже майже 150. Про таке йшлося на нараді у Міністерстві інфраструктури України.

"Кожен день АМПУ фіксує затримання спецслужбами Російської Федерації суден для огляду, які прямують з/до портів Маріуполь і Бердянськ. Всі дані Міністерство інфраструктури передає до МЗС. Ми отримуємо численні скарги від капітанів суден, агентів, які працюють у Бердянському та Маріупольському портах, адміністрацій портів та народних депутатів стосовно безпідставного збільшення кількості затримок суден. Так далі не може продовжуватися", – наголосив заступник міністра Юрій Лавренюк.

Він наголосив: "Необхідно в найкоротший термін сформувати єдину позицію стосовно подальших дій України у відповідь на незаконні дії Російської Федерації".

Зауважимо, що участь у нараді взяли представники МЗС, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Представництва Президента України в АР Крим, ДПСУ, Державної служби з безпеки на транспорті, АМПУ, Морської пошуково-рятувальної служби, Фонду "Майдан Закордонних Справ" та інші.

Учасники наради ухвалили низку спільних рішень та напрацювали план дій. Однак про його подробиці поки не повідомляється.

Нагадаємо, в червні розвідка повідомила, що Росія перекинула близько 40 бойових кораблів в Азовське море

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Стрільби в негоду та затримання судна-порушника: як в Азовському морі проходили навчання прикордонників – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Сковувала ланцюгами: на Івано-Франківщині жінка знущалася над своїми дітьми – фото
Наступний матеріал
Кинув капці і втік: в Одесі підліток на "євроблясі" врізався в Tesla – фото
Loading...