Андрій Таран, міністр оборони
Андрій Таран, міністр оборони Міноборони

"Кінець епохи військкоматів" – Таран анонсував появу електронних військових квитків

  Читайте по-русски
  Розпочався процес цифровізації військового обліку, запевняє міністр

  В Україні добігає кінця епоха військкоматів – замість них у країні діятимуть територіальні центри комплектування, а процеси військового обліку стають цифровими. Про це заявив міністр оборони Андрій Таран, повідомила прес-служба Міноборони.

  За словами очільника Міноборони, з ухваленням парламентом змін до 38-ми законів та п'яти кодексів щодо військового обов'язку та обліку в Україні завершується епоха військкоматів.

  Міністр зазначив, що вже створений єдиний держреєстр військовозобов'язаних та розпочаті проєкти з цифровізації військового обліку: е-реєстрація, е-військовий квиток, е-транспорт, е-ТЦК.

  "Настав кінець ери військкоматів. Замість них в Україні діятимуть територіальні центри комплектування (ТЦК) відповідно до адміністративно-територіального устрою держави", – розповів Таран.

  Він додав, що до існуючого інституту контрактників додався інститут резервістів – професіоналів у запасі, які добровільно підписуватимуть контракт.

  "Законодавчо закріплено можливість у випадку критичної загрози державі миттєво ввести у стрій наймотивованіших захисників України. Що важливо, на таких резервістів пошириться увесь комплекс соціальних пільг та гарантій, які передбачені для мобілізованих осіб", – зазначив міністр.

  Нагадаємо, наприкінці лютого Андрій Таран заявив, що Міноборони виступає за створення військової поліції, яка прискорить розслідування багатьох інцидентів на Донбасі.

   

  Попередній матеріал
  Скандал через російську вакцину "Супутник V": у Словаччині склав присягу новий прем'єр-міністр
  Наступний матеріал
  На Донбасі окупаційні війська поранили двох українських армійців
  Loading...