Міністр оборони Андрій Таран
Міністр оборони Андрій Таран Міноборони

Міноборони привело кодифікацію військових звань ЗСУ у відповідність до стандартів НАТО

  Читайте по-русски
  Новий перелік кодів за стандартом STANAG 2116 встановлює відповідність кодифікації між званнями ЗСУ і військовим рангом НАТО

  Міністр оборони Андрій Таран підписав наказ про впровадження Переліку кодів військових рангів НАТО за стандартом НАТО STANAG 2116, який встановлює відповідність кодифікації військових звань військових Збройних сил України і військових рангів НАТО. Про це повідомили у Міноборони.

  Таран зазначив, що наказ є ще одним кроком для забезпечення сумісності зі збройними силами держав-членів Альянсу і започатковує євроатлантичну трансформацію існуючої системи кадрового менеджменту на управління кар’єрою військовослужбовців за військовими званнями і стане частиною проекту Концепції військової кадрової політики ЗСУ до 2025 року.

  "Дані рішення покликані змінити систему управління кар'єрою радянського зразка на сучасну, прийняту в арміях провідних країн. Фактично, це керівництво до дій кадровим органам переходити на нову філософію роботи, що передбачає створення кар'єрної карти кожному солдату, сержанту, офіцеру по його підготовці, зростанню і забезпеченню", – уточнив міністр.

  Нагадаємо, у грудні 2020 року в МЗС заявили, що Україна бачить себе повноцінним членом НАТО у 2030 році.

  Попередній матеріал
  "Розповідав про "посадки" – і сам став тим, кого треба посадити" – агент НАБУ про Зеленського
  Наступний матеріал
  МВС: експерти вже аналізують "білоруські аудіозаписи" про вбивство Шеремета
  Loading...