Ахтем Чийгоз
Ахтем Чийгоз 5 канал

Два роки президентства Зеленського призвели до серйозних наслідків і він повинен це визнати – Чийгоз

Читайте по-русски
Політик заявив, що до 2019 року проросійські сили в Україні не могли настільки впевнено "підіймати голови", як зараз

Останні два роки в Україні були не дуже простими, але президенту треба нести відповідальність за них. З такою думкою в етері ток-шок "Політклуб Віталія Портникова" на "5 каналі" виступив народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Ахтем Чийгоз.

"Не хочу бути таким жорстким, але нести відповідальність за два роки треба вміти. Ці два роки були не дуже простими. Демонструвалися провальні ідеї про те, що "ми десь на середині домовимося", про згубну модель, що до 2019 року все було погано і що ось тепер прийшла команда з президентом, яка зробить усе дуже добре. Все це призвело до таких наслідків, що треба відкрито про це новій владі сказати. І не треба соромитися цього", – сказав політик.

За його словами, президенту Зеленському треба зрозуміти, що він є владою в такій країні, де українці вже знають, що таке боротися за свободу і свою незалежність.

"Просто треба перестати виправдовувати ці два роки. Це дуже важливо для того, щоб суспільство почало знову консолідуватися. Потрібно просто відкрито сказати: "Ми вважали так, але ми програли в цій моделі". Тому що українці в будь-якому разі не дозволять Росії зайти на територію України. Українці показали всьому світу, що такого ворога, як Путін, боятися не треба, і що ми знайдемо можливість дати ще раз по зубах", – впевнено заявив Ахтем Чийгоз.

Політик додав, що до 2019 року він не бачив таких шалених "проявів російськості", як зараз.

"Вони (проросійські сили, – ред.) підняли голови завдяки ось цим тезам президента Зеленського і його оточення, що тепер це виправити одними засіданнями РНБО буде мало", – підсумував Ахтем Чийгоз.

Нагадаємо, раніше політик і колишній в'язень Кремля Ахтем Чийгоз заявив, що заяви Володимира Зеленського щодо деокупації Криму є несправедливими і непорядними. Також він зауважив, що на тлі провалів нинішньої влади Зеленський намагається вкинути в суспільство політиканські меседжі, приписати собі чужі здобутки і звинуватити опонентів. 

Попередній матеріал
Посольство України має пояснити, чому викрадачі Чауса вивезли його в багажнику дипломатичного авто – депутат парламенту Молдови
Наступний матеріал
Важко протистояти ворогу, коли верхівка країни демонструє невігластво, наївність та романтизм – депутат
Loading...

Питання війни в регіоні і Європі – це лише питання часу – Безсмертний

Топ-10 контрабандистів країни – проти кого Зеленський запровадив санкції та чи можна оскаржити це рішення в судах

Зеленський вирушить на схід України через загострення

Верховний Суд відкрив справу через указ Зеленського про звільнення суддів КСУ

Гра на нервах і перевірка можливостей України – ветеран про стягування Росією військ до кордонів

8 тис. грн для ФОП: Зеленський підписав закон про виплати підприємцям у "червоних" зонах