Суд
Суд info-rm.com

Довибори на Прикарпатті: суд визнав протиправним протокол голосування

Читайте по-русски
Останнє слово щодо перерахунку голосів – за ЦВК

Івано-Франківський окружний адміністративний суд визнав протиправним протокол, яким фіксували підсумки виборів на 87-му окрузі. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Олександр Шевченко, кандидат у народні депутати від партії "За майбутнє", який програв вибори.

Зазначається, що суд не скасовував протоколу. Сумніви у Феміди викликали лише результати двох дільниць. Так відреагував Олександр Корнієнко, глава партії "Слуга народу". Кандидат від цієї політсили виграв вибори. Чи буде перерахунок голосів, тепер повідомить Центральна виборча комісія. Саме вона має право скасувати протокол з огляду на рішення суду.

"Рішенням Окружадмінсуду було визнано неправомірним підсумковий протокол ОВК про встановлення підсумків на 87-му окрузі. І відповідно, всі ті голоси, які були віддані виборцями на цих дільницях, вони були знівельовані. І Івано-Франківський Окружадмінсуд встановив, що такі дані повинні бути відображені в цьому протоколі", – запевнив адвокат, представник Олександра Шевченка Андрій Сторожук.

Нагадаємо, підрахунок голосів на довиборах до Верховної Ради на 87-му окрузі супроводжували численні скандали. Там за право ввійти до парламенту змагалися кандидати: Олександр Шевченко від партії "За майбутнє", Василь Вірастюк від "Слуг народу" та Руслан Кошулинський від "Свободи". Врешті після тижневого підрахунку в оточенні силовиків та десанту народних депутатів і скасування результатів голосування на п'яти виборчих дільницях переміг Василь Вірастюк. Він набрав 31% голосів виборців. Від суперника Олександра Шевченка його відділяє менш як 3%. Рух "Чесно" кілька разів заявляв про порушення під час голосування та підрахунку голосів виборців.

Попередній матеріал
"Це маніпуляція словами": експерт щодо заяв Авакова та Мендель про "українську російську мову"
Наступний матеріал
Підсумки футбольного вікенду в Європі
Loading...

Крайня стадія мілітаристичного загострення в "русскіх" телефашистів – "Час Ч"

Залучення силовиків під час виборів – це класична ознака авторитарного режиму – Сюмар

Депутат монобільшості прокоментував десант "слуг" на Франківщину

"Чинна влада перетворює все на абсолютно ганебний процес": Тетерук про довибори у Верховну Раду на Прикарпатті

"Містична ситуація" – журналіст про особливості перерахунку голосів на 87-му окрузі

Вішав триколори та прославляв "русскій мір": як Андрій Аксьонов із паспортом РФ переміг на довиборах у Раду