Надія Савченко в суді
Надія Савченко в суді
5 канал

Допит і не допит водночас: завершилася процедура проходження Надією Савченко поліграфа

Наразі експерти Київського інституту судових експертиз взяли дводенну паузу, аби проаналізувати отримані результати

Процедура проведення допиту на поліграфі нардепа Надії Савченко, що тривала від ранку, завершена. Проводили дії в слідчому ізоляторі СБУ, а під будівлею весь день перебував журналіст "5 каналу" Сергій Барбу.

За словами адвокатів та експертів, "епопея" з допитом поки не закінчилася. Як зазначали захисники нардепа, експерти взяли дводенну паузу, після чого буде зрозуміло, чи продовжиться процедура тестування на поліграфі.

Щодо запитань – адвокати сказали, що їх було багато, різноманітних, та стосувалися вони всього життя Надії Савченко, а не тільки політичної діяльності. Втім, конкретики, знову-таки, не прозвучало.

"На сьогодні процедура проходження Надією Савченко поліграфа завершена. Експерти поки не дали остаточних висновків з цього питання і процедуру остаточно не закінчили. Протягом двох днів пообіцяли повідомити їхній висновок. Три експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Процедура перевірки була ретельною, нам надавали перерви, Надії можна було покурити, випити води", – зазначив адвокат Олег Соловей.

Експертів журналістам "5 каналу" теж вдалося "упіймати", втім, і вони не були багатослівними. Озвучили два важливі меседжі: що це не допит Надії Савченко, а просто процедура проходження поліграфа. Також повідомили, що сама процедура може тривати аж до трьох місяців.

"Це не допит, це судово-психологічна експертиза. Це звичайне психологічне дослідження. Допит – це слідча дія, коли допитують. А це – дослідження", – наголосив провідний експерт, психолог КНДІСЕ Юрій Ірхін.

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір": як скоро на берегах Дніпра може з'явитися автокефальна помісна церква – відео
Наступний матеріал
Шкіряк про допит Савченко на поліграфі: "Це не має юридичного сенсу"

Савченко відмовилася від перевірки на поліграфі: які подробиці розповіли в СБУ

Адвокат розповів, чому пішов від Надії Савченко

Савченко оголосили підозру, натовп рушив до СБУ

"Кульок грошей": на Волині СБУ викрила держвиконавця на хабарі у 200 тис. грн

СБУ: Савченко та Рубан не збираються свідчити слідству

У Чернігові СБУ викрили прокремлівське угрупування, яке організовувало міжетнічні конфлікти