5 канал

Савченко загрожує від 10-15 років позбавлення волі до пожиттєвого ув'язнення – експерт

Верховна Рада дала згоду Генпрокуратурі на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата

 Верховна Рада підтримала подання Генпрокуратури на зняття депутатської недоторканності з народного депутата Надії Савченко, її затримання і арешт.

В ефірі "5 каналу" експерт з конституційного права Олександр Москалюк заявив, що Савченко загрожує від 10-15 років позбавлення волі до пожиттєвого ув'язнення.

"Це особливо тяжкі злочини. За одним з епізодів це від 10 до 15 років. Що стосується насильницької зміни конституційного ладу, в тому числі, передбачають пожиттєвий термін", – розповів експерт.

Він зазначив, що на цьому етапі, згідно з презумпцією невинуватості, припускається невинуватість Савченко до того часу, поки її вину не доведено у порядку, передбаченому законодавством.

Як відомо, в четвер Верховна Рада дала згоду Генеральній прокуратурі на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. За надання згоди на притягнення Савченко до кримінальної відповідальності проголосував 291 депутат, затримання – 277, арешт – 268 депутатів.

Після голосування Савченко залишила свою картку для голосування працівникам апарату Верховної Ради і вийшла з будівлі парламенту.

Відразу по тому слідчий СБУ повідомив Савченко про підозру у підготовці теракту в Києві. В супроводі слідчого нардеп вирушила до управління СБУ для складання протоколу про затримання.

Детальніше у відео:

 

Попередній матеріал
Рада визнала нелегітимними "вибори Путіна" в окупованому Криму
Наступний матеріал
Із Конго повернулися українські миротворці: як їх зустрічав Львів
Loading...

Політолог розповів, чому перенесли засідання Регламентного комітету ВР щодо Савченко

Пристрасті під куполом ВР: чи справді Савченко планувала "підірвати Раду та Банкову"

Савченко заявила, що в СБУ її мали допитувати як свідка

Луценко проситиме Раду про арешт Надії Савченко, якщо вона не прийде на допит в СБУ

Савченко не з'явилася на допит до СБУ у справі Рубана

5 канал - трансляція наживо