pravda.com.ua

Луценко проситиме Раду про арешт Надії Савченко, якщо вона не прийде на допит в СБУ

Допит пов'язаний зі справою Володимира Рубана, якому закидають підготовку до теракту

З Надії Савченко можуть зняти депутатську недоторканність – у разі, якщо вона не з'явиться на допит до СБУ у справі Володимира Рубана, якому закидають підготовку до теракту. Подання про арешт та притягнення депутата до кримінальної відповідальності скерує до Верховної Ради генпрокурор Юрій Луценко.

Савченко викликали на допит ще у вівторок, 13 березня, однак вона не з'явилася, бо перебуває за кордоном. Тоді допит перенесли на четвер. Сама Савченко заявляла, що повісток особисто не отримувала і не має змоги прийти на допит до СБУ.

"Сьогодні на допит пані Савченко не прибула, як не прибула і на засідання Європарламенту, який вона вчора відвідувала. За орієнтовними даними зараз нардеп перебуває вже на території Іспанії. Я прямо звертаюся до неї із проханням завтра на 11-ту годину прибути на допит до слідчого СБУ і дати пояснення у справі. Якщо вона цього не зробить, я як генеральний прокурор України, маю достатні підстави і повноваження, щоб внести у Верховну Раду подання про зняття недоторканності та арешт цього народного депутата", – заявив журналістам у середу, 14 березня, Луценко.

Тим часом у Комітеті Верховної Ради з Нацбезпеки і оборони заявили, що хочуть вивести Савченко зі свого складу. Також через справу Рубана. Відповідну постанову комітет передає у парламент і сподівається, що вже завтра це питання розглянуть у сесійній залі.

Обґрунтування таке: Савченко співпрацює з ворогом, зухвало ігнорує візити до СБУ і перешкоджає розслідуванню кримінальної справи. Крім того, депутати запропонували позбавити Савченко звання Героя України.

"Справа Рубана": як відбувалося затримання та що вилучили силовики – ФОТО

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві попрощалися з відомим журналістом Олесем Терещенком
Наступний матеріал
На Закарпатті 15 березня оголошено вихідним днем
Loading...