Олесь Терещенко

У Києві попрощалися з відомим журналістом Олесем Терещенком

Останніми місяцями він боровся з онкологією, друзі кажуть – мав творчі задуми на 2018-й рік, яким уже не судилося здійснитися

З відомим українським журналістом і ведучим Олесем Терещенком попрощалися в Києві, в Свято-Троїцькому Іонинському монастирі. В останню путь його проводжали без камер, передає "5 канал".

У 1990-х Олесь Терещенко був одним з тих, хто запускав "Телевізійну Службу Новин" на каналі "1+1", де був ведучим та керував міжнародним відділом. 2009-го року – перейшов на "Перший національний", де мав власний проект – вечірнє ток-шоу.

Останніми місяцями боровся з онкологією, друзі кажуть – мав творчі задуми на 2018-й рік, яким уже не судилося здійснитися. В січні йому виповнилося 43 роки.

"Ми зараз живемо в якомусь такому світі знервованому, швидкому. І інколи за цією метушнею не бачимо справді важливого. Він це справді важливе – бачив, і найголовніше – міг розказати й переконати в цьому всіх інших. Олеся не вистачатиме як журналіста, як батька. І для мене – як товариша", – зазначив редактор телеканалу "1+1" Роберт Опаленик.

 

Попередній матеріал
На трасі під Чернівцями сталася смертельна ДТП: легковик вилетів під вантажівку
Наступний матеріал
Луценко проситиме Раду про арешт Надії Савченко, якщо вона не прийде на допит в СБУ