Чому пішов з "Інтера" – Євген Кисельов у програмі "Рандеву" – відео

Дивіться в суботу о 20:00 в "Рандеву"

У суботу, 10 березня, о 20:00 в ефірі "5 каналу" Євген Кисельов розповість, чуму пішов з "Інтера", а саме хто став тому причиною.

Що відповість Кисельов на запитання ведучої про те, кому належить телеканал "Прямий" - не пропустіть "Рандеву" в суботу, 10 березня, о 20:00 в ефірі "5 каналу".

Довідка. Кисельов Євген Олексійович - радянський, російський та український журналіст. Народився 1956 року в Москві. З відзнакою закінчив історико-філологічний факультет Інституту країн Азії та Африки при МДУ ім. М. В. Ломоносова за спеціальністю "історик-сходознавець".

У 1984 році почав працювати спочатку на радіо, у Головній редакції мовлення на країни Ближнього та Середнього Сходу Держтелерадіо СРСР, а з 1987 року — на телебаченні, у Головній редакції програми "Час").У 1991 році став одним з творців телепрограми "Вести".Улітку 1993 року Євгеній Кісєльов став співзасновником нової телекомпанії НТВ. Восени того ж року Кисельов стає директором канала НТВ, але потім йде з НТВ.

З червня 2008 року суміщає роботу на "Ехо Москви" і RTVi з обов'язками головного редактора-консультанта телекомпанії ТВі (Україна).З вересня 2009 року по грудень 2012 року вів суспільно-політичне ток-шоу "Велика політика з Євгенієм Кисельовим" на телеканалі "Інтер".В 2015-2016 рр. вів вечірнє політичне шоу "Чорне дзеркало" на телеканалі "Інтер" (Україна). Нині працює ведучим на телеканалі "Прямий".

Попередній матеріал
Мріяв про військову службу змалечку: У Полтаві попрощалися з 20-річним снайпером Владиславом Козченком
Наступний матеріал
Доба в зоні АТО: ворог 5 разів обстріляв позиції ЗСУ, поранено одного українського військового

Чи стикаються жінки-журналісти в Україні з сексуальними домаганнями – дослідження "Репортерів без кордонів"

Геращенко просить відео у журналістів, які потрапляли під обстріли ворога на Донбасі – подробиці

Убивство журналіста Сергієнка: чи розглядатиме черкаський суд справу заново

"У нас немає м'язів": що відомо про стан пораненого на навчаннях ЗСУ оператора Славка

Убивство журналіста Веремія: активісти влаштували "тітушці" Крисіну "коридор ганьби"

Валерій Харчишин припустив, чому деяких українських артистів за виступи в РФ засуджують, а деяких – ні