Адвокат розповів, чому пішов від Надії Савченко

  Чевгуз сказав, що буде далі надавати правову допомогу Савченко, але "тільки у кримінальних епізодах і кримінальних статтях"

  Адвокат Віктор Чевгуз, який був захисником нардепа Надії Савченко, пояснив, що взяв самовідвід у цій справі, бо в них із підозрюваною "різні погляди на ведення захисту". Про це пише УП.

  "Добре захищати того, хто сам хоче захиститися, і те, що йому рекомендують фахівці, він виконує. А той, хто на своїй хвилі… Тут кримінальний злочин. Я адвокат у кримінальних справах, а Надія захищається політичними методами. Я у політику не лізу... Я не бачу тут політики. По кримінальних статтях, по епізодах – це моя парафія, а що там політика – я не знаю, хто її переслідує, за що, і які в неї погляди", – заявив Чевгуз.

  Він додав: "Я вважаю, що треба захищатися від того обвинувачення, яке висунуто. А не обвинувачувати Луценка, Порошенка та всіх інших. Вони не фігуранти справи. От і все".

  Він додав, що продовжить надавати правову допомогу Савченко, але "тільки у кримінальних епізодах і кримінальних статтях".

  "Тільки що у мене мама її була, ми продовжуємо працювати. Я допомагав їм у 2014 році, не тільки у кримінальній справі, а й мамі допомагав з інших питань. І продовжуємо далі", – сказав Чевгуз. Він додав, що наразі допомагав мамі підготувати лист-звернення, але деталі повідомити відмовився. Відомо також, що раніше Віра Савченко казала, що немає ніякого конфлікту між адвокатом і Надією Савченко.

  Як повідомляв 5.UA, 23 березня суд обрав Савченко запобіжний захід у вигляді 59 діб тримання під вартою без права внесення застави. При цьому 22 березня 2018 року Верховна Рада зняла із Савченко депутатську недоторканність, проголосувала за її арешт і тримання під вартою.

  Як відомо, до цього моменту в Надії Савченко було три адвокати. Її підозрюють у підготовці державного перевороту і терактів. Савченко загрожує до 15 років ув’язнення або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

  Попередній матеріал
  Неймовірна знахідка: в Шотландії виявили сліди найбільшої тварини, що ходила по Землі – фото
  Наступний матеріал
  ДТП у Харкові: суд продовжив арешт Зайцевої і Дронова

  Адвокат Крисіна ігнорує засідання, тож йому призначили державного: подробиці

  Апеляційний суд залишив Савченко під вартою

  Арешт Савченко: суд розглядає скаргу адвокатів – відео

  Справа Савченко: Луценко повідомив, коли ймовірно завершиться слідство

  Держпереворот за гроші Москви: у ГПУ виникли питання до "Українського вибору" Медведчука

  "У відрядженні": чому суд у справі про держзраду Януковича знову перенесли