Юрій Крисін
Юрій Крисін
5 канал

Адвокат Крисіна ігнорує засідання, тож йому призначили державного: подробиці

Наступне засідання має відбутися аж через місяць – через відпустки суддів, та щоб новий захисник встиг ознайомитися зі справою

Безоплатного державного адвоката мають призначити Юрію Крисіну, якого визнали винним у причетності до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія. Таке рішення ухвалив Апеляційний суд. Наступне засідання у справі відбудеться 2 травня. Подробиці розповіла кореспондент "5 каналу" Євгенія Подобна. Вона відстежувала перебіг засідання.

На сьогоднішнє засідання, де мали розглядати скаргу на вирок Крисіну, вкотре не прийшов його захисник. За словами підсудного, він просто не встиг укласти угоду з адвокатом. Прокурори ж такі дії називають маніпуляціями та умисним затягуванням справи, оскільки суд вже надавав чоловікові час для укладення договору із захисником.

Тепер Крисіну мають призначити державного адвоката. Наступне засідання має відбутися вже 2 травня. Перерву аж на місяць оголосили, щоби новий захисник, зокрема, мав час ознайомитися з матеріалами справи, та у зв'язку з відпустками суддів.

Нині в Апеляційному суді оскаржують вирок Шевченківського районного суду Києва, який призначив Крисіну умовний термін. Прокурори просять покарання у вигляді шести років позбавлення волі, а потерпілі заявляють клопотання про сім років за ґратами.

Попередній матеріал
Геращенко про обмін заручників: Україна готова передати 20 росіян
Наступний матеріал
Коли природа чарує: науковці NASA візуалізували процес танення сніжинки – відео