ПАРЄ
ПАРЄ Facebook / Петро Порошенко

До порядку денного ПАРЄ терміново внесли український закон про світу

Остаточний порядок денний осінньої сесії, яка відбудеться 9-13 жовтня у Страсбурзі, буде затверджений у перший день засідання

До проекту порядку денного осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) терміново внесли питання щодо дебатів на тему: "Новий закон України про освіту як головна перешкода вивчення національними меншинами рідних мов". Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на прес-службу ПАРЄ.

Осіння сесія ПАРЄ відбудеться 9–13 жовтня у Страсбурзі. Остаточний порядок денний сесії буде затверджено у перший день засідання.

Також планується, що 11 жовтня до ПАРЄ звернеться Президент України Петро Порошенко та відповість на запитання парламентаріїв.

Як повідомляв 5.UA, газета Верховної Ради "Голос України" опублікувала закон "Про освіту" у №178-179 від 27 вересня. Відповідно до положень закону, він набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування, окрім деяких положень – тобто вже у четвер, 28 вересня.

У законі про освіту передбачено, що діти нацменшин в Україні продовжуватимуть вивчати рідну мову, а з середньої школи починатимуть вчитися державною мовою. Якщо мова нацменшини належить до мов Європейського Союзу, можливе викладання також нею однієї або декількох дисциплін. При цьому представники нацменшин, які розпочали навчання в школі до 2018 року, продовжують здобувати освіту за старими нормами, з поступовим збільшенням кількості предметів українською мовою.

Із дощем і запальними танцями: Порошенко побував на відкритті школи на Харківщині – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Українець Панченко у Торонто виборов "золото" Invictus Games
Наступний матеріал
Латвія готова підтримувати Україну в процесі реформ – МЗС
Loading...

РФ та Угорщину не цікавить сутність освітнього закону, їх цікавить роздування скандалу - експерт

Новий закон "Про освіту" облікували у газеті Верховної Ради "Голосі України"

"Путін вже обламав свої зуби": Гопко прокоментувала скандал щодо закону "Про освіту"

Угорщина не піде на поступки Україні у мовному питанні у школах

МОН виключило російську мову із переліку предметів ЗНО

Гриневич сказала, скільки мільярдів піде на реформу освіти 2018 року