Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал / Час. Підсумки тижня

Для захисту туристичної перлини: депутати створили міжфракційне об'єднання "Карпати" – Княжицький

  Читайте по-русски
  Об'єднання має на меті налагодження зв'язків зі схожими об'єднаннями в парламентах Польщі, Румунії, Угорщини, Словаччини, багатьох інших європейських країн
  2 липня у зв'язку з паводком на гірських річках народні депутати Верховної Ради створили міжфракційне об'єднання "Карпати". Про це народний депутат від "Європейської солідарності" Микола Княжицький розповів на брифінгу, передає "Еспресо.TV".

  "Ми абсолютно переконані в тому, що має розроблятися окрема державна політика для підтримки карпатського регіону. Карпати, як і Альпи в Європейському Союзі, мають бути не полишені державою. Увага держави до будівництва інфраструктури, до збереження культурної спадщини, до міжнародної співпраці в карпатському регіоні має бути значно більшою", – відзначив нардеп.

  Княжицький підкреслив, що з цією метою він із колегами створив міжфракційне об'єднання "Карпати", яке має на меті налагодження зв'язків зі схожими об'єднаннями в парламентах Польщі, Румунії, Угорщини, Словаччини, багатьох інших європейських країн.

  "Ми плануємо і хочемо зробити все, щоб увага до карпатського регіону чи то зараз, під час голосування за реформу місцевого самоврядування, чи то в майбутньому, коли ми будемо говорити про розвиток карпатського регіону, чи коли ми знову ж таки, як я казав раніше, будемо торкатися цих проблем, наслідків подолання повені, ця увага до карпатського регіону має бути більшою. І ми в українському парламенті ніколи не залишимо Українські Карпати, які є справжньою перлиною і нашої природи, і перлиною для нашого туристичного бізнесу, ніколи цей регіон не забудемо й завжди будемо підтримувати", – заявив політик.

  Попередній матеріал
  Кабмін хоче змінити штрафи за порушення маскового режиму – які суми та хто платитиме
  Наступний матеріал
  Відставка Смолія з посади голови НБУ була прямою вимогою Зеленського – журналіст
  Loading...

  "Самопоміч" затягує початок роботи комісії з питань екології Львова – Княжицький

  Княжицький написав відкритого листа Садовому щодо закону про медіа, корупцію у Львові та ЛГБТ-спільноти

  Безробіття через карантин може відкинути Львів "назад у 90-ті роки" – Княжицький

  Завершення досудового розслідування справи вбивства Шеремета – "ІнфоВечір"

  Злиті дані українців, виклики на бій Усика та налаштування нардепів перед засіданням Ради – "ІнфоВечір"

  Мовним питанням влада відволікає від своїх корупційних дій і провалу в економіці – Княжицький