Верховна Рада
Верховна Рада "5 канал" / Леся Головата

Мовним питанням влада відволікає від своїх корупційних дій і провалу в економіці – Княжицький

Читайте по-русски
Нардеп закликає фракцію "Слуга народу" зняти законопроєкт Бужанського з розгляду

Завтра, 30 квітня, комітет з гуманітарної політики планує розглянути закон, який обмежує вживання української мови в освіті – про це у Facebook написав нардеп від партії "Європейська солідарність" Микола Княжицький.

"Друзі, завтра наш комітет з гуманітарної політики вкотре вирішив розглянути антиукраїнський закон депутата Бужанського про обмеження вживання української мови в освіті. Мої колеги з фракції "Слуга народу" кажуть, що немає підстав турбуватися, адже вони проголосують проти. Втім, тут і хитрість. Розгляд законопроекту навіть з негативним результатом дозволяє його виносити в зал", – написав Княжицький.

"У часи Януковича профільний комітет не розглядав так званий законопроєкт Колєсніченка-Ківалова. Його винесли в зал без комітетського рішення і це стало однією з підстав для скасування закону в Конституційному Суді. Зараз, ініціюючи розгляд проєкту і запевняючи, що голосуватимуть проти, депутати від "Слуги Народу" хочуть відкрити двері для антиукраїнської діяльності своїх колег по фракції", – переконаний він.

"Дуже прошу всіх громадян, небайдужих до майбутнього української мови, звернутися до моїх колег із фракції "Слуга народу" з проханням зняти проєкт Бужанського з розгляду. Жодних норм, які б вимагали його термінового розгляду, не існує. Мета одна – відволікти мовним питанням від корупційних дій влади і провалу в економіці. Прошу підключитися депутатів з інших фракцій. Бо в нас у комітеті лише я, Володимир В'ятрович, Софія Федина від "ЄС". Один депутат від "Батьківщини" і жодного від "Голосу". Прошу також активних громадян підтримати наше прохання", – закликав Княжицький.

Попередній матеріал
Відеофіксація порушень ПДР: що являє собою нова ситема та коли вона запрацює
Наступний матеріал
Новим головою Податкової став Олексій Любченко – рішення Кабміну (оновлено)
Loading...