Княжицький і пластун
Княжицький і пластун eurosolidarity.org

"Цей законопроєкт об’єднав сесійну залу" – Княжицький про визнання "Пласту"

  Читайте по-русски
  Парламентар наголосив, що "Пласт" має довготривалу історію і займається національно-патріотичним вихованням ще з часів Австро-Угорської імперії

  Верховна Рада України ухвалила закон "Про державне визнання і підтримку "Пласту" – Національної скаутської організації України". Законопроєкт, який відстоювала команда Порошенка, підтримали всі фракції парламенту. Про це повідомив народний депутат з фракції "Європейська солідарність" Микола Княжицький під час брифінгу.

  "Цей законопроєкт об’єднав сесійну залу, і за нього проголосували представники всіх фракцій парламенту. "Пласту" вдалося об’єднати народних депутатів з різними політичними поглядами Сьогодні Українська держава почала віддавати свій борг "Пласту" – український скаутській організації, серед засновників якої був син Івана Франка", – зазначив політик.

  Парламентар наголосив, що "Пласт" має довготривалу історію і займається національно-патріотичним вихованням ще з часів Австро-Угорської імперії.

  "Ця організації визнавалася в Австро-Угорській імперії, в УНР, у часи Скоропадського. Організація, яка об’єднує тисячі дорослих і дітей в Україні, виховуючи справжні цінності. Це організація не партійна та позаконфесійна", – наголосив Микола Княжицький. 

  Окрім цього, він зазначив, що пластуни є майже в усіх парламентських фракціях і його ідеї та цінності об'єднують українців.

  "Мені дуже приємно, що серед представників майже всіх парламентських фракцій сьогодні є пластуни. "Пласт" – це справді організація, яка об'єднує", – зауважив народний депутат.  

  Як повідомляв 5.UA, "Пласт" та скаутський рух визнала Верховна Рада України. За закон про визнання та особливості державної підтримки цього руху проголосували 316 народних обранців.

  Попередній матеріал
  Конституційний Суд дозволив Раді скоротити кількість депутатів до 300
  Наступний матеріал
  "Європейська солідарність" ініціювала створення ТСК для контролю розслідування справи Шеремета
  Loading...

  "Нас виховують громадянами України": як київські пластуни святкували початок нового скаутського року – сюжет

  Зеленський пояснив, чому ветував закон про держпідтримку "Пласту"

  Зеленський ветував закон про держфінансування "Пласту" – реакція "ЄС"

  Українські скаути відзначають 30-річчя: як зароджувався "Пласт" в Україні

  30-річчя відновлення "Пласту" в Україні: на Рівненщині відбулася унікальна міжнародна скаутська зустріч

  Порошенко вимагає від Зеленського підписати закон про "Пласт"