Незаконне сміттєзвалище
Незаконне сміттєзвалище фото львівської поліції

"Самопоміч" затягує початок роботи комісії з питань екології Львова – Княжицький

Читайте по-русски
Княжицький звернувся до Садового, щоб той поквапив депутата від "Самопомічі", і ТСК могла почати роботу

Слідча комісія, що має займатися, зокрема, проблемами утилізації сміття у Львові, не може почати роботу, бо "Самопоміч" досі не подала до неї свого представника. Про це у Facebook повідомив нардеп від "Європейської солідарності" Микола Княжицький.

"Львівські депутати давно стурбовані мафіозними зловживаннями, які пов'язані з утилізацією побутових відходів у Львові, з системною бездіяльністю у вирішенні екологічних проблем міста. Уже давно ми вирішили створити слідчу комісію з цього питання. І сформували таку комісію ... І комісія давно була б проголосована, якби ми не чекали входження представника партії "Самопоміч", який обіцяє увійти в неї, але все ще не подав документів", – зазначив Княжицький.

"Із здивуванням прочитав звернення міського голови Львова Андрія Садового до голови Верховної Ради з проханням створити таку комісію.
Андрію Івановичу, напишіть листа депутату "Самопомочі" з проханням надати документи і давно створена нами комісія почне працювати", – звернувся він до чільника Львова.

Також Княжицький оприлюднив лист фракції "ЄС", яка його до цієї комісії "вже давно делегувала".

.
.Facebook / Микола Княжицький

Попередній матеріал
Стрілянина у Броварах: суд арештував 10 учасників банди, одного відправили під домашній арешт
Наступний матеріал
Верховна Рада ухвалила законопроєкт про "злодіїв у законі" – що передбачає
Loading...