Микола Княжицький
Микола Княжицький politeka.net

Безробіття через карантин може відкинути Львів "назад у 90-ті роки" – Княжицький

Читайте по-русски
За словами нардепа, Львів не готовий ні до боротьби із COVID-19, ні до економічних наслідків карантину

Пандемія найбільше б'є по ринковому класу, по людях, які заробляли з туризму – у Львові їхній відсоток найбільший в Україні. Це питання надходжень у бюджет, але передусім – безробіття, яке може призвести до ситуації в місті, яка нагадуватиме в 90-ті роки, вважає нардеп від "Європейської солідарності" Микола Княжицький. Таку думку він висловив під час виступу на сесії Львівської міськради 28 травня, повідомляє "Еспресо".

Позачергове засідання міськради було скликане на вимогу фракції "ЄС", аби розглянути постанови щодо захисту медиків та шляхів боротьби з коронавірусом.

За словами Княжицького, Львів нині не готовий ні до боротьби із COVID-19, ні до економічних наслідків карантину.

"Коли в інших регіонах відбувається спад захворюваності, у Львові, на жаль, захворюваність зростає. У чому причини? По-перше, у Львові завжди менше тестували. Коли я їздив Україною з гуманітарною допомогою від Фонду Порошенка і приїздив у різні райони Львівщини, бувало, що ні одного тесту не було проведено. Тоді спеціалісти говорили, що Львівщина була однією з останніх за рівнем тестування в Україні. Зараз почали тестувати, але тестів не вистачає. Ми були вчора у львівських лікарнях, люди чекають на результати по 10 днів. Тому, очевидно, нам треба думати, що робити із ситуацією, яка складається у Львові", – наголосив нардеп.

"Мені дуже прикро, що ми, депутати Верховної Ради, не лише від "Європейської солідарності", яку я представляю, а й так само від інших фракцій, які входять в об'єднання "Львівщина", не маємо зворотного зв'язку зі Львовом так, як мають інші міста й інші депутати. До мене не було жодного прохання ні від міського голови, ні від міської ради в прийнятті тих чи інших законів, які могли б допомогти місту", – сказав нардеп міському голові Львова.

Княжицький закликав міську владу не займатися піаром, а робити реальні кроки, які б допомогли львів'янам.

Як повідомляли раніше у Державному центрі зайнятості, рівень безробіття в Україні зріс на 48% проти травня минулого року.

 

Попередній матеріал
У Китаї схвалили скандальний закон, що обмежує автономію Гонконгу – як реагують у США
Наступний матеріал
В ООН закликають Україну ратифікувати Стамбульську конвенцію
Loading...