Софія Федина і Маруся Звіробій
Софія Федина і Маруся Звіробій 5 канал

Чому коментарі блогерки і депутатки збурили "Слуг народу" – відео

Читайте по-русски
Спільне відеозвернення нардеп Софія Федина разом із волонтеркою Марусею Звіробій оприлюднили у Facebook 26 жовтня, відреагувавши на скандальне спілкування глави держави із добровольцями в Золотому

"Слуги народу" проситимуть правоохоронців дати правову оцінку словам народного депутата фракції "Європейська солідарність" Софії Федини щодо президента Володимира Зеленського. Про це під час погоджувальної ради в Парламенті заявив перший заступник голови фракції "Слуг" Олександр Корнієнко, інформує "5 канал".

При цьому він зауважив, що до співавторки звернення, блогерки і волонтерки Марусі Звіробій претензій не має. Корнієнко сказав таке: "Народний депутат фракції "Європейська Солідарність" пані Софія Федина і сама висловлювала певні моменти, наприклад, думку про те, що може статися з президентом, якщо він буде так себе поводити. Ми у фракції "Слуга народу" вважаємо, що неприпустима така діяльність. Ми висловлюємо обурення і проситимемо правоохоронні органи розібратися".

На ситуацію також відреагували у фракції "Європейська Солідарність", пригадавши попередні некоректні вислови колег по сесійній залі.

Співголова фракції "ЄС" Ірина Геращенко сказала: "Повністю підтримую необхідність толерантного ставлення і коректної критики. Але можливо, наша молода колега навчилася у більш досвідчених, які пропонували газом отруїти увесь з'їзд "Європейської Солідарності".

Спільне відеозвернення нардеп Софія Федина разом із волонтеркою Марусею Звіробій оприлюднили у Facebook 26 жовтня, відреагувавши на скандальне спілкування глави держави із добровольцями в Золотому. Під час запису відеблогу Федина та Звіробій, зокрема, висловилися щодо ризиків життю президента та ставлення окремих груп людей до політики Зеленського.

Нагадаємо, під час візиту Зеленського на Луганщину один з добровольців запитав, чи зустрінеться Володимир Зеленський із ветеранами, щоб обговорити акції. На це президент відповів, що приїхав обговорити заплановане розведення, а не акції. Між співрозмовниками виникла суперечка, у якій Зеленський наголосив: "Ти мені взагалі ніяк не можеш ультиматуми озвучувати".

Опонентом президента виявився ветеран АТО і голова Миколаївського Нацкорпусу Денис Янтар. За словами добровольця, Зеленський уже поза камерами повернувся і просив прибрати зброю.

Як згодом прокоментував сам Зеленський, про озброєних людей йому повідомили місцеві і тому він вирішив дізнатися, хто вони. Саму суперечку назвав "емоційною розмовою", а про суть конфлікту промовчав.

Попередній матеріал
"Слуги народу" з'їхалися на закриту нараду: що мають обговорити – включення
Наступний матеріал
"Інформаційний день": голова комітету ВР з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе
Loading...