Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Facebook / Офіс Президента України

"Люди сказали": Зеленський прокоментував суперечку з добровольцем у Золотому

Читайте по-русски
Суть конфлікту, що виник, президент залишив поза увагою

Прокоментував ситуацію з суперечкою в Золотому і сам Володимир Зеленський. Каже, про озброєних людей йому повідомили місцеві і тому вирішив дізнатися, хто вони.

"Проте готовий і далі говорити та шукати порозуміння. Але самими лише розмовами війни не закінчити... Ми маємо шукати шляхи та працювати для завершення війни. І не будь-якою ціною – наголошую на цьому. Капітуляції не буде в жодному разі", - прокоментував президент.

А от суть конфлікту президент залишив поза увагою.

У штабі ж заявили, що люди, з якими у Зеленського відбувся словесний конфлікт у Золотому, - не мають права носити зброю.

Там кажуть, люди, які назвалися добровольцями, не є представниками будь-яких силових відомств чи Збройних сил України. А тому, за законом, не мають права перебувати в зоні проведення ООС.

Нагадаємо, під час візиту Зеленського на Луганщину один із добровольців запитав, чи зустрінеться Володимир Зеленський із ветеранами, щоб обговорити акції. На це Президент відповів, що приїхав обговорити заплановане розведення, а не акції. Між співрозмовниками виникла суперечка, в якій Зеленський наголосив "ти мені взагалі ніяк не можеш ультиматуми озвучувати".

Довідково:

На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську 1 жовтня сторони домовилися про початок розведення військ у Золотому і Петровському. Пізніше спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі по Україні Мартін Сайдік заявив, що розведення сил у Золотому і Петровському почнеться в понеділок, 7 жовтня. Однак розведення не відбулося через обстріли з боку окупантів.

Внаслідок цього, заступник командира УДА Андрій Гергерт заявив в ефірі телеканалу ATR, що бійці Української добровольчої армії не мають наміру залишати позиції, незважаючи на анонсоване розведення військ.

Попередній матеріал
Сина сівзасновника каналу "1+1" потайки призначили головним радником у Кабмін – Reuters
Наступний матеріал
Україна цієї ночі переходить на зимовий час: "рецепти", як це пережити
Loading...

Сина сівзасновника каналу "1+1" потайки призначили головним радником у Кабмін – Reuters

Зеленський призначив очільника Луганської ОДА

Депутатів каратимуть за прогули засідань Ради та комітетів – як саме

ВСУ просить Зеленського накласти вето на його ж законопроєкт про суддівську реформу

Трамп разом із Джуліані тиснули на Зеленського ще до інавгурації – Associated Press

50% на 50%: журналісти перевірили на правдивість факти, озвучені Зеленським під час прес-марафону