Денис Янтар
Денис Янтар 5 канал

Доброволець, з яким Зеленський завів суперечку, розповів, про яку зброю йшлося

Читайте по-русски
На думку ветерана АТО, президенту варто було би краще підбирати манеру спілкування

"5 канал" поспілкувався з опонентом в суперечці із президентом Зеленським у Золотому. Ним виявився Денис Янтар - ветеран АТО та голова Національного корпусу у місті Миколаїв.

За словами добровольця, Зеленський вже поза камерами повернувся і просив прибрати зброю.

"Що можливо йому не сподобалося? Що я йому нагадав про те, що вчора були акції по всій Україні? Він президент, і я вважаю, що, звичайно, йому варто трішки краще підбирати манеру спілкування. Однак насправді, це не мало бути спілкування, мені здається, на камери. В нього був емоційний поштовх насправді. Він же пішов, а потім повернувся для того, щоби тезово озвучити те, що він озвучив. Ситуація була щодо легальної зброї, яка згідно із законами України є у деяких людей, які приїздять до нас у Золоте, і він хотів, щоби зброю прибрали. Ми на це відповіли, що згідно із законодавством України, ми будемо реагувати. Якщо доведуть правомірність таких вимог, що ми будемо робити? Мабуть, будемо далі спілкуватися", - прокоментував ветеран АТО.

Нагадаємо, під час візиту Зеленського на Луганщину один із добровольців запитав, чи зустрінеться Володимир Зеленський із ветеранами, щоб обговорити акції. На це Президент відповів, що приїхав обговорити заплановане розведення, а не акції. Між співрозмовниками виникла суперечка, в якій Зеленський наголосив "ти мені взагалі ніяк не можеш ультиматуми озвучувати".

Довідково:

На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську 1 жовтня сторони домовилися про початок розведення військ у Золотому і Петровському. Пізніше спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі по Україні Мартін Сайдік заявив, що розведення сил у Золотому і Петровському почнеться в понеділок, 7 жовтня. Однак розведення не відбулося через обстріли з боку окупантів.

Внаслідок цього, заступник командира УДА Андрій Гергерт заявив в ефірі телеканалу ATR, що бійці Української добровольчої армії не мають наміру залишати позиції, незважаючи на анонсоване розведення військ.

9 жовтня на блокпосту у місті Кремінна в Луганській області сталася сутичка між працівниками поліції та добровольцями і ветеранами, які хочуть проїхати в Золоте, аби не допустити розведення сил.

Попередній матеріал
Мінкульт готується законодавчо визначити, що таке маніпуляції у ЗМІ
Наступний матеріал
Зеленський призначив очільника Луганської ОДА
Loading...

"Зброю забрати?": Зеленський хамив і погрожував ветерану АТО через питання щодо розведення сил

Депутатів каратимуть за прогули засідань Ради та комітетів – як саме

ВСУ просить Зеленського накласти вето на його ж законопроєкт про суддівську реформу

Трамп разом із Джуліані тиснули на Зеленського ще до інавгурації – Associated Press

Реформування Верховного Суду пов'язане зі справою Коломойського – Financial Times

Зеленський заявив, що всі члени податкового комітету мають пройти поліграф