"Рух опору капітуляції"
"Рух опору капітуляції" 5 канал

На листопад активісти запланували вуличну акцію "Ми маємо гідність" – що відомо

Читайте по-русски
Активісти планують представити свій власний мирний план на противагу тому способу припинення війни, який активісти називають планом капітуляції на умовах Москви

Акцію під назвою "Ми маємо гідність" організовують 21-го листопада на Майдані Незалежності представники "Руху опору капітуляції". Кажуть, це один з трьох кроків, які вони запланували на листопад. Про це повідомили під час брифінгу просто в середмісті, інформує журналіст "5 каналу" Петро Троць.

Планують представити свій власний мирний план на противагу тому способу припинення війни, який активісти називають планом капітуляції на умовах Москви. Основні моменти подальшої роботи "Рух опору" має узгодити під час форуму. А нині назвали лише окремі частини свого плану.

Сергій Квіт, член стратегічної ради "Руху опору капітуляції", президент НАУКМА (2014-2017), каже: "Ми хочемо внести туди ті питання, які не можуть залишатися без розгляду, це обов'язково має бути питання Криму, це обов'язково, там дана юридична оцінка Мінському процесу. Бо, наприклад, неправильно називати, що в нас є якісь Мінські угоди, у нас є немає ніяких Мінських угод, у нас є якісь консультації попередні". 

Своєю чергою співкоординатор "Руху опору капітуляції" Мирослав Гай каже: "Брати участь можуть представники будь-яких громадських, комерційних організацій. За бажанням, яким цікава ця тема, які займаються розбудовою держави, державницькими питаннями, підтримкою фронту, волонтерською діяльністю. Юридичними питаннями. Тобто всі, хто вважає і розділяє нашу думку, що Україні потрібна перемога, на українських умовах".

Як повідомляв 5.UA, сьогодні в Києві та містах України активісти знову вийшли на акцію "Ні капітуляції" проти виконання "формули Штайнмаєра".

Попередній матеріал
Випадок дифтерії в Києві: стало відомо, в якому стані дитина – відео
Наступний матеріал
Спалах дифтерії в Ужгороді: у місті закінчилися запаси сироватки – сюжет
Loading...