Павло Білоус
Павло Білоус 5 канал

"Там усе пішло не за планом": ветеран АТО про суперечку Зеленського з військовим

Читайте по-русски
На думку співзасновника "Руху опору капітуляції", президент наразі живе в "інформаційному вакуумі"

Візит президента України Володимира Зеленського-4 і "Нацкорпусу" в Золотому – був великою, хоч і погано зрежисованою виставою. У якій, можливо й несвідомо, взяли участь добровольці. Таку думку ветеран АТО та співзасновник "Руху опору капітуляції" Павло Білоус висловив у ефірі "5 каналу".

Щодо того, як спілкувався глава держави, Білоус зазначив: "Зеленський просто потрапив у незнайоме для себе становище, йому там страшно, йому там незвично, тому він так зірвався. Я думаю, що там усе пішло не за планом. Але те, що він там побув, можливо, що він побачив, що не всі хочуть відступати. І ці всі викриті люди, вчителі школи, яка давно не працює – я сам особисто перевіряв, школа не працює – вчителі, які кричали: "Путін, введи війська!" … Там дуже багато запитань, можемо різне видумувати. Але здається, що це все було нещиро. Як і все, що зараз робить Офіс президента".

На думку ветерана АТО, Зеленський наразі живе в "інформаційному вакуумі", який для нього створив керівник ОП Андрій Богдан.

"Пан Богдан, який постійно з ним ходить, постійно шепоче йому на вушко і розказує "що треба" – він створив таку ілюзію, яка вигідна саме йому, Кремлю і невигідна Україні. Зеленський не орієнтується в цьому, не може людина знати все. Якщо інформацією маніпулюють, то він може робити що завгодно, думаючи, що це правильно і красиво, а насправді робити шкоду", – зазначив він.

І наголосив, що офіційна позиція "Руху опору капітуляції" – ніяких перемовин і дискусій з владою, аж поки не буде звільнений Андрій Богдан.

Дивіться також повне відео:

Нагадаємо, під час поїздки до Золотого президент Зеленський хамив ветерану АТО через питання розведення військ. Доброволець запитав у Зеленського про акції протесту "Ні капітуляції", після чого головнокомандувач звинуватив його, що він "переводить стрілки".

Попередній матеріал
До коли Кабмін має подати до Ради доопрацьований проєкт Бюджету-2020 – Верещук озвучила дедлайн
Наступний матеріал
"Слуги народу" з'їхалися на закриту нараду: що мають обговорити – включення
Loading...

Добровольці у супроводі поліції вивезли зброю із Золотого-4 – Троян

"Важкі бої": біля Золотого-4 окупанти застосовують "усе, що заборонено Мінськими угодами" – подробиці

Штаб зафіксував обстріли противника біля Золотого минулої доби: гарячі точки

На Луганщині сталася сутичка між поліцією та добровольцями, які їдуть у Золоте – відео

Розведення сил: правопорушення в Золотому отримають правову оцінку – головний військовий прокурор

Доба на Донбасі: 14 ворожих обстрілів, двічі – біля Золотого