Золоте-4
Золоте-4 5 канал

Розведення сил: правопорушення в Золотому отримають правову оцінку – головний військовий прокурор

Читайте по-русски
Зупинити розведення сил вимагають ветерани війни на Сході, а також представники "Національного корпусу"

Головний військовий прокурор Віктор Чумак застеріг від порушення закону під час розведення сил на Сході країни. Він зазначив, що правопорушення в Золотому, що на Луганщині, отримають правову оцінку. Про це Чумак заявив в етері радіо "НВ".

Чумак сказав: "Якщо протидія буде здійснюватися громадянами України мирним способом шляхом проведення мітингів і демонстрацій, якщо не буде застосовуватися сила, це абсолютно нормально. Якщо якісь дії кримінального характеру будуть скоюватися військовими щодо цих людей, на це теж буде реагування, якщо ці люди будуть чинити якісь дії стосовно військовослужбовців і підпадатимуть під ознаки правопорушень, передбачених Кримінальним кодексом, тут теж треба буде реагувати".

Нагадаємо, зупинити розведення сил вимагають ветерани війни на Сході, а також представники "Національного корпусу". До Золотого вони прибули кілька днів тому. Запевняють, окупанти не дотримуються головної умови – режиму припинення вогню. І заявляють, що готові захищати селище у разі відведення військ.

Попередній матеріал
#ГрупаПродовженогоДна: гості першого випуску нового сезону – брати Капранови
Наступний матеріал
Брифінг директора ДБР Романа Труби: слово взяла Чорновол – завершено
Loading...