Троян у Золотому-4
Троян у Золотому-4 Facebook / МВС України

Після розведення військ у Золотому залишиться українська поліція – Троян

Читайте по-русски
Лідер "Нацкорпусу" заявив про готовність захищати Золоте-4 у разі відведення військ

Захистити жителів Золотого-4 обіцяють правоохоронці. Про це повідомив заступник чільника Національної поліції Вадим Троян під час зустрічі із місцевими мешканцями, передає прес-служба МВС.

За його словами, незважаючи на анонсоване розведення військ поблизу Золотого – поліцейські продовжать нести службу. Також буде збільшено кількість правоохоронців та автопатрулів. Троян зазначив – нині вже є успішний приклад після розведення військ у Станиці Луганській. Там перед позиціями опинились 74 будинки, у Золотому ж 122. Вадим Троян запевнив – постійно перебуватиме у Донецькій та Луганській областях до кінця 2019 року.

Водночас, не чекаючи на посилення від правоохоронців лідер "Нацкорпусу" Андрій Білецький разом із ветеранами війни вже прибули до Золотого. Відеозвернення оприлюднили на youtube-каналі політпартії.

Наголошують – готові захищати селище у разі відведення військ. Білецький зазначив, що найбільшої підтримки нині потребують "ті, кого завтра ця влада хоче залишити без прикриття, на поталу так званим "ЛДНР". Це, передусім, мешканці Золотого, Петровського, Станиці Луганської".

Дивіться також: "Там уже вільно переміщується "народна міліція ЛНР": Забродський про небезпеку розведення військ

Попередній матеріал
"Бути тут – це абсолютно правильне рішення" – Порошенко на Всеукраїнському віче
Наступний матеріал
Жовтий скотч, шини і 10 тисяч голосних "Ні": як у Києві проходило віче "Зупинимо капітуляцію"
Loading...