Порошенко на Всеукраїнському віче
Порошенко на Всеукраїнському віче 5.ua

"Бути тут – це абсолютно правильне рішення" – Порошенко на Всеукраїнському віче

Читайте по-русски
П'ятий президент України разом з дружиною поспілкувався з учасниками акції

П'ятий президент України, лідер політичної партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко приєднався до Всеукраїнського віче на Майдані "Зупинимо капітуляцію!".

Порошенко разом з дружиною Мариною поспілкувався з учасниками акції, киянами та гостями міста, які прийшли на Майдан Незалежності.

"Народ знає, що робити. І те, що сьогодні народ так проводить неділю – це означає, що він знає, що робить, і він дуже любить Україну", – зазначив п'ятий президент України.

"Формула Штайнмаєра" написана в Кремлі, до неї приліпити прізвище Штайнмаєра і Штайнмаєр не знав... І ніхто зміст цієї формули не знає. І після того, як події відбуваються зараз – і знати не буде", – сказав він, відповідаючи на запитання людей.

"Це чисто російський сценарій", – наголосив Порошенко і додав: "Ми все правильно робимо. І те, що ви сьогодні тут – це абсолютно правильне рішення".

П'ятий президент України також прокоментував заяви щодо розведення військ: "Особливо зараз, коли вони кажуть, що збираються відступати по всій лінії – це точно ні з військової, ні з політичної точки зору робити не можна".

Люди скандували "Порошенко!" та фотографувалися з п'ятим президентом України. Порошенко разом з людьми заспівали гімн України.

Попередній матеріал
Час.Підсумки тижня з Анною Мірошниченко – відео
Наступний матеріал
Після розведення військ у Золотому залишиться українська поліція – Троян
Loading...