Нардеп Святослав Юраш
Нардеп Святослав Юраш 5 канал

"Слуги народу" з'їхалися на закриту нараду: що мають обговорити – включення

Читайте по-русски
Говоритимуть, зокрема, про скандал навколо фінансового комітету і нардепів зі "Слуги народу"

Закрита нарада фракції "Слуга народу" триває в Києві. На засідання не пустили навіть помічників народних обранців. Серед ключових тем – скандал, який спалахнув минулого тижня через засідання фінансового комітету Верховної Ради. Тоді депутати не змогли схвалити антикорупційний законопроєкт. Пізніше у ЗМІ з’явилася інформація, що народні обранці могли отримати по 30 тисяч доларів за бойкотування документа. Президент заявив, що всіх причетних мають перевірити на поліграфі. Більше розповів кореспондент "5 каналу" Петро Троць. 

За словами журналіста, нардепи багато говорили про те, що на засідання має прибути і президент України Володимир Зеленський. Однак згодом народні обранці сказали, що Зеленського вже не чекають, має бути один з його заступників.

Нардепи розповіли, що говоритимуть про останні медійні теми, які стосувалися діяльності фракції. Хоча дехто зі "слуг" сказав, що фракція обговорюватиме 50 перших днів роботи фракції у парламенті. Інші казали, що обговорюватимуть, зокрема, скандал навколо фінансового комітету і нардепів зі "Слуги народу". 

Так, перед засіданням "слуга" Олександр Дубінський сказав, що очікує, що всі представники фінансового комітету пройдуть поліграф: "Я свій (детектор брехні – ред.) пройшов, дав пояснення в НАБУ. Люди, котрі порушували питання про хабарі, мають пройти. Ви самі знаєте цих людей, це і члени, і голова фінансового комітету".

А нардеп Святослав Юраш зауважив: "У медійному просторі – скандал з комітетом. Історія із детекторами брехні зайняла весь медійний простір. Це центральна частина питання. Були історії, що стосувалися дискусії щодо законів, за мною люди, що хочуть про це говорити. Щоб у цьому питанні ми були в тому ж режимі, турборежимі зміни країни".

Як повідомляв 5.UA, Зеленський заявив, що всі члени податкового комітету мають пройти поліграф. 

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом можливої корупції серед народних депутатів від "Слуги народу". Розслідується можливе одержання хабара 11 народними депутатами від "Слуги народу", членами парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики. Народні депутати, можливо, отримали по $30 тис. неправомірної вигоди за голосування проти законопроєкту про ліквідацію корупційних схем при оцінюванні б'єктів нерухомості на засіданні комітету.

Зазначимо, сам нардеп Антон Яценко заявив, що не свідчитиме на поліграфі через ситуацію щодо можливого хабарництва "Слуг народу".

Попередній матеріал
"Там усе пішло не за планом": ветеран АТО про суперечку Зеленського з військовим
Наступний матеріал
Чому коментарі блогерки і депутатки збурили "Слуг народу" – відео
Loading...