Олександр Дубінський
Олександр Дубінський news.bigmir.net

Чвари у "Слузі народу": Дубінському запропонували продати свій автопарк і допомогти бюджету

Читайте по-русски
Пропозиція нардепу не дуже сподобалася – тож він посміявся з інтелектуальних здібностей своїх колег

Одіозний народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Дубінський посварився в соціальних мережах із головою фракції "Слуга народу" Давидом Арахамією.

Почалося все із заяви Дубінського про необхідність перейменувати рідну політичну силу. Відповідний пост він опублікував у Facebook: "Слуга МВФ. Мені здається, це більш точна назва для нашої партії".

Це його пост навіть заслужив на похвалу пропагандиста Анатолія Шарія: "Ти кращий. Повага".

Коментарі Дубінського
Коментарі ДубінськогоСкріншот із сайту

Пізніше на повідомлення Дубінського в кулуарах Верховної Ради відреагував Давид Арахамія. Він запропонував колезі по фракції продати свої автомобілі та дати державі позику замість Міжнародного валютного фонду.

"Пан Дубінський хоче профінансувати транш (МВФ – ред.) за свій рахунок... Виглядає ніби так. У нього автопарк великий, я чув. Думаю, він продасть машини і дасть державі позику замість МВФ, і все буде нормально... Я просто чекаю, коли він продасть свої автомобілі і передасть це на спеціалізований рахунок держбюджету, і ми скажемо МВФ "до побачення!" – цитує слова політика телеканал "Прямий".

У свою чергу, Дубінський у соцмережі, знову ж, прокоментував слова Арахамії: "У принципі, тепер вам зрозумілий інтелектуальний рівень парламентської дискусії у фракції?"

Коментарі Дубінського
Коментарі ДубінськогоСкріншот із сайту

Приблизно через годину він опублікував ще один пост на цю тему – зі своєю експертною думкою: "Відмовитися від послуг МВФ ми зможемо відразу ж після того, як нові співробітники НАБУ, ГПУ, САП і т.д. повернуть усі вкрадені депутатами VIII скликання і п'ятим президентом кошти в бюджет. Хоча я думаю, що за нинішніх підходів у роботі всіх цих абсолютно бездарних органів і "рівня" парламенту – ніхто нічим не ризикує".

Коментарі Дубінського
Коментарі ДубінськогоСкріншот із сайту

Попередній матеріал
Законопроєкт 1210: Україну очікують найвищі податки на видобуток залізної руди з-поміж країн-конкурентів – фахівець
Наступний матеріал
НАЗК розкриє інформацію про майновий стан військових прокурорів – офіційно
Loading...