Акція на Майдані Незалежності
Акція на Майдані Незалежності 5 канал

Багатотисячна хода "Захисти Україну" – включення з Майдану Незалежності

Читайте по-русски
Зі сцени на Майдані Незалежності виступив Петро Порошенко, а також інші високопосадовці, відомі люди та культурні діячі

Тисячі киян зібралися на Майдані Незалежності для участі у ході під назвою "Захисти Україну". Участь в акції також взяли діячі мистецтв та громадські активісти. Звернувся до присутніх і Президент України Петро Порошенко. У центрі столиці перебуває кореспондент "5 каналу" Мирослав Солонар.

Почалося  все із акції на Михайлівський площі Києва. Там зібралися учасники ООС, ветерани АТО, волонтери – закликали не допустити російського реваншу в Україні. Заявили, що він вже простежується "маленькими кроками". Звідти вже – колоною рушили на Майдан Незалежності, де зібралися тисячі людей.

Основні меседжі – Україна повинна рухатися до Європейського Союзу, до Північноатлантичного альянсу, зі збереженням української мови та культури.

Зі сцени на Майдані Незалежності виступив і сам Петро Порошенко. Відзначив, що його політичний опонент не є агентом Кремля, однак…

"Ми поважаємо вибір інших. І ми жодним чином не вважаємо нашого опонента агентом Кремля. Категорично ні. Але ми твердо переконані, що Путін мріє про слабкого, непідготовленого президента-новачка, що дозволить Кремлю взяти Україну під контроль. Путін мріє про хаос, нестабільність після президентських виборів. Путін мріє про формування нової більшості у Верховній Раді, яка дасть по гальмах на нашому шляху до ЄС та НАТО", – зазначив Президент.

Виступили на Майдані й інші високопосадовці, відомі люди та культурні діячі.

Міністр культури Євген Нищук наголосив: "Ми не маємо жодного права допустити, щоб ці життя пішли на марно. Щоб ці цінності знівелювали. І щоб ті здобутки, ментальні, здобутки, які відмежовували нас від зла, агресії і кремлівської пропаганди, яка і після Майдану забрала вже понад 13 тис. наших славних синів… Ми не маємо права допустити – це все згорнути".

"Подумаймо про тих, хто ще маленький. І їм жити… А нашим дітям, моїм дітям і онукам, жити з відповідальністю за те, що вони зроблять зараз. Слава Україні!", – заявила українська акторка театру і кіно Ада Роговцева.

Попередній матеріал
Ситуація наелектризована: Яніна Соколова пояснила, чому треба розділити фан-зону – відео
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – відео
Loading...

Телетрансляції обох дебатів: оприлюднили повний розклад

"Дядя", "Регіони" і не тільки: журналісти оприлюднили прізвища членів таємного штабу Зеленського

На виборах треба голосувати за збереження Української держави, за її незалежність і свободу – Філарет

Не з Суспільного: стало відомо, хто вестиме дебати на "Олімпійському"

У центрі Києва люди зібралися на акцію "Захисти Україну" – трансляція

Зафіксували організоване підвезення людей із регіонів: в "Опорі" оцінили передвиборчу кампанію