Ведучі дебатів Андрій Куликов та Олена Фроляк
Ведучі дебатів Андрій Куликов та Олена Фроляк lichnosti.net

Не з Суспільного: стало відомо, хто вестиме дебати на "Олімпійському"

  Читайте по-русски
  На НСК "Олімпійський" встановили дві сцени у протилежних сторонах стадіону

  На сцені Порошенка дебати вестиме журналіст Андрій Куликов. Запрошення надійшло з боку команди Петра Порошенка. Андрій Куликов погодився модерувати дебати 19 квітня. Про таке повідомляє "Громадське радіо"

  Головний редактор випуску новин "Факти" на ICTV Олена Фроляк буде модератором дебатів на сцені шоумена Володимира Зеленського. Про це повідомляє сайт програми.

  "Кандидатуру Фроляк затвердили обидва кандидати, проте вона буде модератором на сцені Зеленського. Про це повідомив у випуску "Фактів" на ICTV ведучий програми Петро Дем'янчук", – ідеться в повідомленні.

  Зазначається, що керівник інформаційної служби телеканалу ICTV Олена Фроляк проведе дебати у свій день народження.

  ОНОВЛЕННЯ. Дебати почнуться з 5-хвилинних промов кожного із кандидатів, після цього кожен відповість на три запитання модераторів, матиме по 1 хвилині, щоб поставити своє, і по 5 хвилин, щоб відповісти на питання опонента. Від Порошенка і Зеленського буде по три артисти, які виступатимуть по черзі, поки на стадіон будуть заходити люди.

  Як повідомляв 5.UA, на НСК "Олімпійський" встановили дві сцени у протилежних сторонах стадіону, на одній із них також розмістили дві трибуни для дебатів. Сцени у синьо-жовтих кольорах встановлені одна проти одної у протилежних кінцях стадіону. На одній із них уже розташовані дві трибуни для дебатів. Обидві сцени обладнані великими екранами. У п'ятницю, 19 квітня, на НСК заплановано передвиборчі дебати кандидатів у президенти — шоумена Володимира Зеленського та чинного Президента Петра Порошенка. Команди кандидатів запрошували своїх прихильників за принципом 50/50. Команда Зеленського запрошує на вхід до "Олімпійського" з 16:00. Порошенко скликає свої фанів на 18:00 на площу перед НСК. Дебати мають розпочатися о 19:00.

  Попередній матеріал
  У центрі Києва люди зібралися на акцію "Захисти Україну" – трансляція
  Наступний матеріал
  Зона ООС: окупанти обстріляли школу в Золотому-5