Яніна Соколова
Яніна Соколова www.youtube.com

Ситуація наелектризована: Яніна Соколова пояснила, чому треба розділити фан-зону – відео

Читайте по-русски
Телеведуча закликала зберігати спокій і не піддаватися на провокації

Українська телеведуча та акторка Яніна Соколова звернулася до всіх українців напередодні дебатів кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського. Звернення акторка опублікувала на своєму Youtube-каналі після того, як в мережі з'явилося відео, в якому Володимир Зеленський стверджує, що штаб кандидата Петра Порошенка хоче розділити людей під час дебатів на НСК "Олімпійський". 

"Я вважаю, що українці єдині і розділяти їх з огляду на те, що вони голосують або не голосують за певного кандидата – це повна маячня. Але я би дуже хотіла, щоб кандидати в президенти мали відповідальність за тих, хто за них голосує. За обидві сторони протистояння, яке буде відбуватися на цих дебатах. За ці кілька місяців стільки бруду, стільки негативу, стільки лайливих висловлювань, необ'єктивних звинувачень і чвар вилилося в інтернеті, що величезна імовірність того, що набутий негатив може відобразитися потім і на стадіоні на тих людей, хто матиме іншу позицію", – заявила Соколова.

Акторка наголосила, що попри демократичність і згуртованість українців ситуація може вийти з-під контролю, і висловила сподівання, що все-таки сектори будуть розділені. 

"Величезне прохання до вас, українці. Зберігайте спокій, пам'ятайте, що ми всі з вами цивілізовані люди, не провокуйте і не піддавайтесь на провокації. Пам'ятайте, що в цій країні ми все вирішуємо самі, а не той кандидат, хто виграє на виборах", – наголосила Соколова.

І додала: "Ніщо не вартує наших життів і нашого здоров'я... Будьте демократами. Дбайте, щоб усе було спокійно, демократично, чесно і по совісті. Всім бажаю демократичних виборів, свідомого вибору. Ну а нам –будувати країну самим і пильнувати за тим, що ті люди, яких ми оголосили керманичами держави, все-таки були нашими представниками по совісті, а не по невиконаним обіцянкам. Давайте обирати совісних".

Попередній матеріал
Суд ухвалив ще одне рішення щодо "ПриватБанку" на користь Коломойського – в НБУ назвали можливі наслідки
Наступний матеріал
Телетрансляції обох дебатів: оприлюднили повний розклад

У центрі Києва люди зібралися на акцію "Захисти Україну" – трансляція

Рух транспорту в Києві обмежили у зв'язку з дебатами: є зміни і в роботі метро – карта

Дебати кандидатів у президенти Порошенка і Зеленського на НСК "Олімпійський" – відео

Дебати на "Олімпійському": звернення голови фракції "БПП" Артура Герасимова до штабу Зеленського – відео

"Я цього не боюся і не здамся": Порошенко звернувся до українців перед дебатами

Зеленський не братиме участі в теледебатах на "Суспільному" – штаб