Ганна Гопко
Ганна Гопко 5 канал

Визнання російської агресії на міжнародному рівні буде одним із найбільших успіхів України – Гопко

Голова Комітету ВР із закордонних справ заявила, що саме визнання російської агресії на міжнародному рівні буде одним з найбільших успіхів України

Агресію Росії проти України потрібно ще довести в міжнародних судах. Про це заявила голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко в ефірі "5 каналу".

"Саме визнання російської агресії на міжнародному рівні буде одним із найбільших успіхів України. Росія певно розраховувала, що українська доказова база, відсутність досвіду, зіграють на те, що ми не зможемо мати оцих невеликих зрушень, які є зараз, зокрема, у сьогоднішньому рішенні суду... Але дійсно, що стосується порушення конвенції по морському праву, наші правоохоронні органи могли б бути більш активними із правоохоронними організаціями у зборі доказової бази (щодо агресії РФ)", – сказала вона.

Дивіться повне відео за темою:

Нагадаємо, у МЗС прокоментували рішення суду ООН у Гаазі за позовом України проти РФ. 

Як повідомляв 5.UA, 6-9 березня 2017 року в Міжнародному суді ООН у Гаазі відбулися слухання у справі України проти Росії. Позов Україна подала 16 січня 2017 року до Міжнародного суду ООН, аби притягнути Росію до відповідальності за підтримку тероризму на сході України та дискримінацію етнічних українців та кримських татар в окупованому Криму.

Нагадаємо, Україна подала позов на підставі порушення Росією двох конвенцій – Конвенції про запобігання фінансування тероризму і Конвенції про ліквідацію усіх форм расової дискримінації – та вимагає від РФ припинити фінансування терористів на Донбасі і відновити діяльність Меджлісу в окупованому Криму.

Попередній матеріал
Гройсман: "Мінімалка" у 3200 гривень – недостатні гроші
Наступний матеріал
Туска допитали щодо співпраці польської контррозвідки з ФСБ Росії
Loading...

Експерт пояснив, чи можливо змусити Росію виконувати рішення Міжнародного суду ООН у Гаазі

"Чи не вводимо ми в оману самі себе, називаючи війну тероризмом" – юрист щодо позову України проти РФ

Позов України проти РФ: завтра Гаазький суд оголосить рішення щодо запобіжних заходів до Росії

Порошенко назвав втрати українських сил за весь час війни на Донбасі

США готові завдати нового удару по Сирії, Трамп хоче закрити питання досить швидко – політичний оглядач

Могеріні поїде в Москву, щоб обговорити ситуації в Україні та Сирії