Урядовий портал

Гройсман: "Мінімалка" у 3200 гривень – недостатні гроші

  Людина, яка працює, має отримувати в Україні гідну зарплату, переконаний прем'єр-міністр України

  Збільшення мінімальної заробітної плати в Україні до рівня 3200 гривень – недостатній крок для нормального життя громадян. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі одного з українських телеканалів, передає "Укрінформ".

  "Людина, яка працює, має отримувати нормальну заробітну плату. Вибачте, але 3200 гривень – це не ті кошти, які можна вважати достатніми", – підкреслив прем'єр.

  Гройсман також заявив, що вважає нормальною ситуацію, коли приватні підприємці сплачують гідні зарплати тим працівникам, які заробляють для них гроші.

  Крім того, голова уряду анонсував підвищення пенсій. "Зараз дефіцит Пенсійного фонду – 140 мільярдів гривень. 85% пенсіонерів знаходяться на межі бідності", – зазначив Гройсман.

  "Ми готові запропонувати модель пенсійної реформи – і ми запропонуємо її. Маємо вийти на спільне рішення з МВФ, яке дозволить з 1 жовтня підняти пенсії", – додав прем'єр.

  Нагадаємо, в лютому цьогоріч прем'єр-міністр Володимир Гройсман розповів, як підвищення "мінімалки" вплинуло на економіку України.

  Попередній матеріал
  "Сніговий циклон пішов, та насувається новий": що прогнозують синоптики українцям
  Наступний матеріал
  Визнання російської агресії на міжнародному рівні буде одним із найбільших успіхів України – Гопко
  Loading...