Гаазький суд
Гаазький суд bigmir.net

Позов України проти РФ: завтра Гаазький суд оголосить рішення щодо запобіжних заходів до Росії

Нині Україна наполягає на тому, щоб до РФ були застосовані запобіжні заходи з метою запобігання погіршення ситуації на Донбасі

Завтра, 19 квітня 2017 року, Міжнародний суд Організації Об'єднаних Націй у Гаазі оголосить рішення щодо запобіжних заходів до Російської Федерації. Про це йдеться у повідомленні суду у Twitter.

"Нагадування: завтра о 15:00 (Гаага) Міжнародний суд справедливості винесе рішення у справі "Україна проти Росії" (запобіжні заходи)", – сказано в повідомленні.

Трансляція слухань відбуватиметься на сайті ООН, початок – о 16:00 за Києвом.

Нагадаємо, наразі вимога України у Міжнародному суді ООН полягає у тому, щоб до РФ були застосовані запобіжні заходи з метою запобігання погіршення ситуації в період розгляду справи з метою захисту цивільного населення у тимчасово окупованому Криму та на Донбасі.

Як повідомляв 5.UA, 6-9 березня 2017 року в Міжнародному суді ООН у Гаазі відбулися слухання у справі України проти Росії. Позов Україна подала 16 січня 2017 року до Міжнародного суду ООН, аби притягнути Росію до відповідальності за підтримку тероризму на сході України та дискримінацію етнічних українців та кримських татар в окупованому Криму.

Нагадаємо, Україна подала позов на підставі порушення Росією двох конвенцій – Конвенції про запобігання фінансування тероризму і Конвенції про ліквідацію усіх форм расової дискримінації – та вимагає від РФ припинити фінансування терористів на Донбасі і відновити діяльність Меджлісу в окупованому Криму.

Дивіться також фото за темою:

У Зайцевому СБУ виявили докази російської присутності на Донбасі

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": сучасний український письменник Андрій Кокотюха в ефірі "5 каналу" о 23:10
Наступний матеріал
Брошура для гостей Євробачення-2017: що заборонятимуть робити іноземцям в Україні
Loading...

Трамп: В Україні відбувається божевілля

"Особливо дякуємо": У МЗС Росії подякували Україні за співчуття жертвам теракту у метро Санкт-Петербурга

Україна хоче подати позов проти авіакомпанії РФ в окупованому Криму - Луценко